Małgorzata Rozenek fot. ONS.pl

Małgorzata Rozenek miała operację plastyczną nosa?

Internauci uznali, że na zdjęciu, które gwiazda opublikowała na Instagramie, jest zupełnie do siebie niepodobna. Dopatrzyli się też, że jej nos wygląda inaczej. Miała operację plastyczną?
/ 23.01.2019 09:56
Małgorzata Rozenek fot. ONS.pl

Z wakacji, w domu, z rodziną, z pracy – Małgorzata Rozenek chętnie dzieli się zdjęciami ze swojego życia z internautami i swoimi followersami. Ostatnio opublikowała selfie, które zrobiła sobie podczas sesji zdjęciowej. Nie zdradziła jeszcze, co to za projekt. Ale i tak nie to wzbudziło zainteresowanie komentujących, lecz twarz gwiazdy.

Małgorzata Rozenek da milion złotych temu, kto jest w stanie podważyć jej wiek

„Work, work, work. Jednak nie każdy może nosić czerwoną szminkę” – napisała pod zdjęciem. Pozuje na nim przed lustrem ze stylistkami i makijażystkami. Jedna poprawia jej fryzurę. Małgorzata Rozenek jest umalowana inaczej niż zwykle – na ustach ma mocną czerwoną szminkę. Najpierw to właśnie to były komentowane.
„Nareszcie jakaś odmiana w kolorze ust. Super!”, „Wyglądasz zupełnie jak nie ty z czerwienią na ustach” – pisały fanki.

Ktoś jednak w pewnej chwili dopatrzył się, że twarz gwiazdy wygląda jakoś inaczej.

Czyżby nowy nosek?
– pojawiło się pytanie pod zdjęciem.

Małgorzata Rozenek nie odniosła się do tego komentarza. A wy widzicie jakąś różnicę?

Więcej newsów o gwiazdach:Piękna! Meghan Markle promienieje w ciąży i podkreśla swój (już całkiem spory) brzuszekCo się dzieje z Natalią Siwiec? Fanki zaniepokojone. „Ale przeraźliwie chuda!”