Rozenek cudnie chudnie fot. TVN Style

Małgorzata Rozenek-Majdan powraca do formy po ciąży pod czujnym okiem widzów TVN Style

Co robić, by po porodzie odzyskać zgrabną sylwetkę i dobrą formę? Z jakich diet skorzystać? Do jakich specjalistów udać się po poradę? Jak połączyć bycie na diecie z wymagającą nie lada wysiłku opieką nad maluszkiem?
Redaktorki Polki.pl / 21.12.2020 12:59
Rozenek cudnie chudnie fot. TVN Style

Ciąża, szczególnie ta długo wyczekiwana, jest źródłem szczęścia. Niezależnie od radości związanych z powiększeniem rodziny, dziewięć miesięcy poprzedzających poród to prawdziwe wyzwanie dla organizmu każdej mamy. W ostatnim czasie przez podobne doświadczenia przeszła również Małgorzata Rozenek-Majdan.

program rozenek cudnie chudnie

fot. TVN Style

Nowy cykl TVN Style zburzy mit gwiazd, które miesiąc po narodzinach dziecka mogą pochwalić się już wysportowanym ciałem! „Rozenek cudnie chudnie” umożliwi towarzyszenie Małgorzacie w odzyskiwaniu formy po upragnionej ciąży. Widzowie będą mieć okazję asystowania gwieździe w codziennych zmaganiach ze zrzucaniem zbędnych kilogramów.

W każdym odcinku zobaczymy moc porad, przepisów i przekonamy się, że powrót do formy to bardzo długa i niełatwa droga. A odchudzać się należy mądrze i z głową! Premiera już 1 lutego w TVN Style!