Małgorzata Rozenek obcięła włosy na krótko fot. ONS.pl

Małgorzata Rozenek obcięła włosy. Takich krótkich jeszcze nie miała!

Małgorzata Rozenek zrobiła odważny krok i postanowiła skrócić włosy jeszcze mocniej. Jak teraz wygląda?
Urszula Wilczkowska / 11.10.2019 09:27
Małgorzata Rozenek obcięła włosy na krótko fot. ONS.pl

Małgorzata Rozenek pożegnała się z fryzurą do ramion i wybrała bardzo elegancką i prostą fryzurę. Prowadząca „Projekt Lady” jeszcze nie zdecydowała się nigdy tak mocno skrócić włosów. Efekt? Piorunujący!

To nie peruka jak u Martyny Wojciechowskiej – Perfekcyjna Pani Domu naprawdę zdecydowała się diametralnie zmienić swoją fryzurę. Jak wygląda po metamorfozie? Postawiła na klasyczny short bob.

Małgorzata Rozenek w krótkim bobie

Prostota zdecydowanie służy fryzurom! Takie proste cięcie jak bob pasuje większości (naprawdę!) kobiet. Doskonale podkreśla i wysmukla szyję, a to tego odpowiednio obcięty potrafi optycznie zmienić kształt twarzy.

Małgorzata Rozenek zdecydowała się na tę fryzurę w krótkiej wersji – włosy ledwo wystają poza linię żuchwy. Trzeba przyznać, że wygląda przepięknie – bardzo elegancko i z klasą.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#newhaircut @amadeovilcze mistrz✂️

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Jak fani zareagowali na tę zmianę? Jednogłośnie orzekli, że Rozenek pasuje ta fryzura. Nie tylko do twarzy, ale i do wieku. Prawda jest taka, że krótkie blond włosy potrafią bardzo odmłodzić! Małgorzata Rozenek wygląda w tej odsłonie naprawdę bardzo korzystnie.

Dla kogo jest taka fryzura? W zależności od kąta cięcia i długości – tak naprawdę dla każdego. Bob doczekał się nieskończenie wielu odsłon, między innymi bardzo modnej ostatnio wersji cool girl bob.

Trzeba jednak pamiętać, że krótki bob, chociaż pasuje każdemu, wbrew pozorom potrzebuje naprawdę sporo uwagi, by wyglądał jak najlepiej. I mówimy tu nie tylko o codziennej stylizacji, ale i odpowiednich kosmetykach!

Zobacz także:
Doda zdradziła, że waży zaledwie 51 kg. Co stoi za tą nagłą utratą wagi?
Anna Starmach w ostrych słowach odpowiedziała na zdjęcia, które zrobili jej paparazzi

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/15.10.2019 11:37
Jakby nie doczepiała co chwilę , nie farbowała to by nie miała zniszczonych i nie musiała ścinać proste