Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan fot. ONS

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan będą mieli dziecko? Rozpoczęli starania

Rodzina państwa Majdanów wkrótce się powiększy?
/ 05.06.2018 09:47
Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan fot. ONS

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan od dawna wspominali, że marzą o wspólnym dziecku. Odkąd w 2016 roku para stanęła na ślubnym kobiercu, nie milkną pytania, kiedy para zdecyduje się na ten krok. Okazuje się, że być może nastąpi to już wkrótce. Majdanowie rozpoczęli starania o dziecko!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan będą mieli dziecko?

Informację o tym, że para już stara się o potomka, podał portal Viva.pl. Ponoć 1 czerwca, czyli dokładnie w dzień 40-tych urodzin Małgorzaty Rozenek, małżonkowie odbyli wizytę w jednej z warszawskich klinik, specjalizujących się w metodzie in vitro. Z tego powodu Małgorzata Rozenek była zmuszona odwołać zaplanowaną wcześniej imprezę urodzinową.

In vitro to oczywiście proces, który może trochę potrwać, ale oni są już w jego trakcie, więc zajście Małgosi w ciążę to teraz tylko kwestia czasu
- zapewnia informator serwisu.

Justyna Żyła pracuje nad książką. Skoczek narciarski powinien się martwić?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan korzystają ponoć z usług tej samej placówki, w której gwiazda starała się o dziecko z poprzednim mężem, Jackiem Rozenkiem. Dzięki metodzie in vitro na świat przyszło dwóch synów pary Staś i Tadek.

 

#chłopcyjakmalowani 😂

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Małgorzata Rozenek nigdy nie ukrywała, że jej dzieci urodziły się, dzięki zapłodnieniu pozaustrojowemu. Co więcej, wspierała inne kobiety w podobnej sytuacji, sprzeciwiając się księżom, głoszącym krytykę wobec metody. Zaledwie wczoraj na instagramowym profilu gwiazdy pojawiło się zdjęcie jej pierwszego syna Stasia, które zostało wykonane krótko po jego narodzeniu.

12 lat temu urodził się mój pierwszy syn Staś. To była ogromna radość, ale i rewolucja. Jestem bardzo szczęśliwa i dumna, że Stanisław rośnie na takiego wspaniałego człowieka, a na moje „kiedy to minęło? Przecież dopiero szedłeś do przedszkola” Staś reaguje w typowy dla nastolatka sposób „oj mamo”. Love
- napisała Małgorzata Rozenek.

Jeśli doniesienia o planach pary okażą się prawdziwe, nie pozostaje nam nic innego, jak mocno trzymać kciuki!

Przeczytaj:
Doda broni ciężarnej Mariny przed hejtem! A my pytamy - czy ciąża gwiazdy to zawsze sprawa publiczna?
Ewa Farna wkrótce zostanie mamą? Już wszystko stało się jasne!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)