Małgorzata Kożuchowska fot. ONS

Małgorzata Kożuchowska wróci do M jak miłość? Jest komentarz aktorki

Media obiegła wiadomość, że Małgorzata Kożuchowska ponownie pojawi się w telenoweli TVP. Ile w niej prawdy? Wiemy!
/ 04.10.2018 15:00
Małgorzata Kożuchowska fot. ONS

Małgorzata Kożuchowska wraca do serialu „M jak miłość”? To pytanie od wczoraj zadają sobie wszyscy wielbiciele telenoweli. Za sprawą publikacji „Super Expressu” w mediach zawrzało. Tabloid, powołując się na wypowiedź osoby z produkcji, zasugerował, że powrót aktorki do serialu nie jest wykluczony. Sprawę skomentowała Małgorzata Kożuchowska!

 

 

Małgorzata Kożuchowska nie wraca do „M jak miłość”

W publikacji tabloidu napisano, że Małgorzata Kożuchowska może wrócić do serialu „M jak miłość” we wspomnieniach bliskich. Podobna sytuacja miała miejsce w przypadku Andrzeja Młynarczyka (serialowego Tomka Chodakowskiego), który po śmierci pojawiał się w telenoweli właśnie jako „duch”.

Według innej wersji, Małgorzata Kożuchowska miała wrócić do telenoweli jako... odnaleziona po latach siostra bliźniaczka Hanki Mostowiak. Dziś już wiadomo, że żaden z tych wariantów nie będzie miał odzwierciedlenia w rzeczywistości. Małgorzata Kożuchowska jednoznacznie zdementowała plotki o swoim powrocie na plan.

Podobno mam zagrać bliźniaczkę Hanki Mostowiak. Ciekawostka! Kto to wymyślił?! (...) Kochani, myślę, że domyślacie się, że jeśli ktoś po 9 latach pracy odchodzi z serialu, to nie po to, żeby po kolejnych 9 latach do niego wrócić. Czy to w roli ducha, czy w roli siostry bliźniaczki
- powiedziała aktorka na InstaStories.

Mimo oświadczenia, fani nadal nie przestawali dopytywać. Ktoś zapytał Małgorzatę Kożuchowską wprost, czy zamierza wrócić.

Nie ma takiej opcji
- odpowiedziała.

Małgorzata Kożuchowska wróci do „M jak miłość”?

Przypomnijmy, że Małgorzata Kożuchowska występowała w serialu „M jak miłość” w latach 2000-2011. Grana przez nią postać, Hanki Mostowiak, była bardzo lubiana przez widzów. Bohaterka zmarła tragicznie po wypadku samochodowym. Choć wielbiciele telenoweli bardzo żałowali odejścia jednej ze swoich ulubionych postaci, to scena śmierci Hanki Mostowiak przeszła do historii jako... zabawna. A wszystko za sprawą zderzenia samochodu Hanki z kartonowymi pudłami.

Po odejściu Małgorzaty Kożuchowskiej z „M jak miłość”, wielokrotnie spekulowano, czy jest możliwość, by gwiazda wróciła na plan. Co jakiś czas podobne doniesienia wracają na czołówki mediów. Po oświadczeniu aktorki, wiadomo, że nie ma szans, by tak się stało.

Przeczytaj:
Małgorzata Kożuchowska nie jest już blondynką! Aktorka przeszła radykalną metamorfozę
Małgorzata Kożuchowska o macierzyństwie: „Nie będę udawała, że to jest bułka z masłem”

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)