Małgorzata Kożuchowska w jury programu fot. AKPA

Małgorzata Kożuchowska w jury programu

Przed nią niełatwe wyzwanie!
Edyta Liebert / 10.05.2015 04:04
Małgorzata Kożuchowska w jury programu fot. AKPA

Niedawno pisaliśmy o tym, że Małgorzata Kożuchowska skończyła 44 lata, a jej notowania na rynku stale rosną. Mama półrocznego Jana Franciszka często bierze aktywny udział w inicjatywach społecznych. Teraz zasiądzie w jury nowego programu.

Aktualnie aktorka występuje w serialu "Rodzinka.pl", zdjęcia do "Prawa Agaty" zakończyły się sukcesem, występ w reklamie ubezpieczyciela Aviva można uznać za reklamowy sukces, bowiem kontrakt reklamowy bardzo się Kożuchowskiej opłacił. Dlaczego? Firma zaproponowała aktorce udział w kolejnym przedsięwzięciu: aktorka weźmie udział w projekcie Fundacji Aviva "to dla mnie ważne" i zasiądzie w jury. Nie będzie to jednak lekka i przyjemna praca. Dlaczego?

fot. materiały prasowe

Małgorzata Kożuchowska w roli jurora

Aktorka będzie miała jeden z decyzyjnych głosów w konkursie, który ma na celu wyłonić najciekawsze inicjatywy na rzecz dzieci, zgłaszane przez lokalne społeczności z całej Polski. to już 3. edycja konkursu, w którym każdy może wziąć udział, zgłaszając swój pomysł. Zgłoszenia potrwają do 14 czerwca, a ubezpieczyciel przeznaczy na wybrane cele 200 tys. złotych. Z tych pieniędzy w najbliższych miesiącach powstaną nowe place zabaw, świetlice, boiska czy sale terapeutyczne. Aktorka zachęcia do czynnego udziału w inicjatywie:
Zróbmy razem coś dobrego. Liczy się każdy głos. To od nas zależy przyszłość naszych dzieci. Dlatego serdecznie zapraszam Was do wsparcia tego projektu.

Kożuchowska społecznikiem?

Oprócz Małgorzaty Kożuchowskiej, w jury konkursu zasiada dr Aleksandra Piotrowska (psycholog dziecięca) Iga Młynarczyk (blogerka parentingowa), prof. Janusz Książyk (kierownik Kliniki Pediatrii, Żywienia i Chorób Metabolicznych w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie), Jacek Olszewski z zarządu Fundacji Kropla Życia im. Agaty Mróz-Olszewskiej, Paweł Woliński (prezes Fundacji Mamy i Taty). Wspólnie wybiorą najlepsze projekty, które ułatwią życie dzieci i ich rodzin.

Zobacz też: