Malgorzata_Kozuchowska_1.jpg fot. ONS.pl

Małgorzata Kożuchowska - publicznie po porodzie

Kolędowała w Pałacu Prezydenckim
Edyta Liebert / 30.09.2016 14:37
Malgorzata_Kozuchowska_1.jpg fot. ONS.pl

Coroczny koncert kolęd w Pałacu Prezydenckim uświetniła swoją obecnością Małgorzata Kożuchowska. Aktorka od lat pojawia się na wydarzeniach związanych ze wsparciem osób najbardziej potrzebujących i pokrzywdzonych przez los.

Szczególnie aktywnie uczestniczy w akcjach charytatywnych na rzecz dzieci przebywających w domach dziecka i pochodzących z rozbitych rodzin.
Wspominaliśmy, że aktorka bierze udział w specjalnej akcji "Mam Marzenie", w której to licytacji podlegają kolacje w towarzystwie jednej z 20 gwiazd świata mediów. Małgorzata Kożuchowska od kilku lat jest ambasadorką fundacji i z dużym zaangażowaniem promuje charytatwyne akcje, chociażby swoją obecnością.

ONS.pl

Dwa miesiące od przyjścia na świat synka

Dlatego nie mogło jej zabraknąć na koncercie w Pałacu Prezydenckim, który od kilku lat jest dedykowany inicjatywie "Szlachetna Paczka". Małgorzata Kożuchowska prócz wybitnego talentu aktorskiego, posiada również znakomite umiejętności wokalne.
 Media wyraźnie podkreśliły obecność aktorki, która pojawiła się po raz pierwszy publicznie od czasu narodzin syna, Jana Franciszka.


ONS.pl

Dotychczas unikała celebryckich spotkań, wydarzeń, premier czy pokazów, konsekwentnie poświęcając się macierzyństwu. Naszym zdaniem, wygląda kwitnąco!


Zobacz też: