Małgorzata Kożuchowska na ramówce TVP2 fot. ONS.pl/ kolaż polki.pl

Kożuchowska na ramówce w odważnym wydaniu. Aktorka kocha ekstrawaganckie buty

Udany eksperyment?
Edyta Liebert / 26.02.2016 06:54
Małgorzata Kożuchowska na ramówce TVP2 fot. ONS.pl/ kolaż polki.pl

Małgorzacie Kożuchowskiej nie brak klasy i gustu, ale mimo że przyzwyczaiła nas do bycia naczelną fashionistką wśrod polskich aktorek, to i tak nas zaskakuje! Tak wyglądala na ramówce TVP2!

Aktorka wraz z ekipą serialu "Rodzinka.pl" promowała kultowy serial. Zadziwił nas jej modowy wybór - choć ostatnio pojawia się często w biało-czarnych zestawieniach, to tym samym są to nader dziwne i ekstrawaganckie krawieckie formy...

Kożuchowska w dziwnej sukience na premierze "Drugiej szansy"

Małgorzata Kożuchowska stawia na rodzime marki lub... bardzo drogie nazwiska. Ceni jakość i metkę, które często idą w parze. Szczególnie umiłowała sobie drogie i specyficzne szpilki. Czarna sukienka dziewczęco odcinana w talii odjęła jej lat, a siateczka dodała szczyptyt ekstrawagancji. Czerń jest nudna i przewidywalna? Przejdźmy zatem do butów...

ONS.pl

Kożuchowska miała na swoich stopach intrygujące dzieła sztuki No 21 Alessandro Dell’Acqa. Aktorka zadbała o niebanalne buty. Trzeba przyznać, że nie dało się jej nie zauważyć... Wisienką na torcie był makijaż: usta w kolorze czerwonego wina współgrały z całą stylizacją. Jak waszym zdaniem wypadła Kożuchowska w tej wersji?

ONS.pl

Więcej:

Kożuchowska promuje nowy serial Kożuchowska w megaszpilkach! Ile kosztowały?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/13.03.2016 17:28
Wygląda ostatnio coraz gorzej, niestety czasami mniej znaczy lepiej. Buty może markowe i drogie, ale wyglądają nieciekawie. Małgosiu nie wiesz już co masz ubrać, by zwrócić na siebie uwagę ?
/28.02.2016 21:07
eksperyment nieudany- ani sukienka nie służy figurze, ani buty nie zachwycają, ani fryzura nie dodaje uroku. jedyne, co mi się podoba, to kolor pomadki. chociaż nie jestem pewna, czy akurat u Kożuchowskiej- bladej, bezpłciowej blondynki.