Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak razem!

Długo utrzymywali swój związek w tajemnicy. Uczucie, które ich połączyło, okazało się jednak silniejsze.
/ 18.05.2009 12:44
Długo utrzymywali swój związek w tajemnicy. Uczucie, które ich połączyło, okazało się jednak silniejsze.

Piękna czerwona sukienka i apaszka w groszki. Tak ubrana Małgorzata Foremniak pojawiła się na balu „VIVA! Najpiękniejsi”. Do auli Politechniki Warszawskiej weszła w towarzystwie Rafała Maseraka. Kiedy para zaczęła tańczyć, stało się jasne, że ciągle łączy ich wielka namiętność. Następnego dnia Małgosia powiedziała jednej z gazet: „To prawda, jesteśmy parą. I nie ma co robić z tego szopki”. Dlaczego jednak wcześniej tak bardzo to ukrywali? „Moje życie prywatne to moja osobista sprawa. Chciałabym, żeby gazety interesowały się moją pracą zawodową chociaż w połowie tak intensywnie, jak moim życiem uczuciowym”, mówiła aktorka, kiedy pół roku temu w tabloidach ukazały się zdjęcia z ich wspólnych wakacji w Maroku. Czy teraz przestaną ukrywać swoją miłość przed światem?

Już od pierwszego odcinka „Tańca z gwiazdami” Małgosia i Rafał byli faworytami. W finale tylko niewielką liczbą punktów przegrali z Kasią Cichopek i Marcinem Hakielem.

Po zakończeniu „Tańca z gwiazdami” Małgosia z Rafałem pojawiali się na imprezach, ale później publicznie zaprzeczali, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń.