Małaszyński ambasadorem Lexusa

Jeden z najbardziej znanych aktorów młodego pokolenia został ambasadorem nowego modelu samochodu marki Lexus.
Marta Kosakowska / 02.10.2010 13:29

Jeden z najbardziej znanych aktorów młodego pokolenia został ambasadorem nowego modelu samochodu marki Lexus.

Paweł Małaszyński został ambasadorem promocyjnym modelu Lexus CT 200h – pierwszego samochodu z napędem hybrydowym w segmencie C-premium. Aktor został wybrany do tej roli ze względu na swoją perfekcję, wyrazistość oraz zamiłowanie do ekologii, które charakteryzują też nowy model Lexusa. Model CT 200h został stworzony właśnie dla kierowców, którzy mając świadomość ekologiczną, nie zamierzają rezygnować z wysokiego standardu jazdy.

Lexus CT 200h jest jedynym w pełni hybrydowym samochodem w segmencie C-Premium.  Łącząc 1,8 – litrowy silnik benzynowy z silnikiem elektrycznym o dużej mocy, CT 200h oferuje osiągi mieszczące go w ścisłej czołówce segmentu Premium. Najnowszy model samochodu marki Lexus wyróżnia też nowoczesny design i dbałość o detale. Lexus CT 200h będzie dostępny w salonach wiosną przyszłego roku.

Nie wiadomo jeszcze, jak konkretnie wizerunek Małaszyńskiego będzie wykorzystywany do jego promocji. Na razie aktor wziął udział w przedpremierowym pokazie samochodu. Paweł Małaszyński zastąpił na tym miejscu Michała Żebrowskiego.

Fot. MW Media