Maja Sablewska na pokazie Paprocki & Brzozowski fot. ONS.pl

Maja Sablewska ścięła włosy

Postawiła na drastyczne zmiany!
Edyta Liebert / 13.05.2015 09:42
Maja Sablewska na pokazie Paprocki & Brzozowski fot. ONS.pl

Metamorfoz wśród celebrytów ciąg dalszy! Obeznana w temacie stylistka, Maja Sablewska, tym razem sama zdecydowała się na zmiany, choć dotychczas przeprowadzała je na uczestniczkach swojego programu.

Czy to zmiana na korzyść? Każdej kobiecie przydaje się odrobina "świeżości", zwłaszcza na wiosnę. Zmiana koloru, inne cięcie, grzywka czy drastyczne skrócenie przeważnie wychodzi nam na dobre. Metamorfoza poprawia nastrój i przyczynia się do komentarzy lub komplementów. Tak też się stało w przypadku Mai Sablewskiej: kiedy wrzuciła fotkę ze skróconymi włosami, jednocześnie uzbierała bardzo dużą liczbę pochlebnych komentarzy. Jak teraz wygląda Maja Sablewska?

Metamorfozy gwiazd

Na szczęście Sablewska nie podjęła się zmianu koloru włosów, jak uprzednio robiła to chociażby Dorota Gardias czy Anna Lewandowska. Maja doskonale wie, że platynowy w blond nie tylko jest w modzie, lecz także po prostu do niej pasuje. Pamiętacie, jak wyglądała w kruczoczarnych pasmach?
ONS.pl
Była menadżerka gwiazd, między innymi Edyty Górniak czy Dody, miewała też epizody z rudymi odcieniami włosów. W jasnym blondzie prezentuje się o wiele korzystniej, niż w ciemnych kolorach, a krótsza czupryna dodaje jej pazura. Jesteśmy zdecydowanie na tak!

Zobacz koniecznie: