Maja Hyży opowiedziała o trudnym połogu fot. ONS.pl

Maja Hyży zdradziła, że źle czuje się po porodzie. Fanki złośliwie skomentowały: „A cesarka to poród?”

Wokalistka na Instagramie przyznała, że jest bardzo obolała po narodzinach córeczki. W komentarzach rozgorzała dyskusja, w której fanki zarzucają, że cesarskie cięcie to nie poród, więc Hyży nie powinna narzekać.
/ 16.07.2020 13:32
Maja Hyży opowiedziała o trudnym połogu fot. ONS.pl

Maja Hyży 14 lipca pochwaliła się fanom, że została mamą po raz trzeci i na świat przyszła jej córeczka. Wokalistka opublikowała na swoim koncie na Instagramie urocze zdjęcie, na którym trzyma maleństwo w ramionach. Widać, że gwiazda wręcz promienieje z radości. Uśmiech ten, niestety, chciały jej zetrzeć z twarzy internautki, które skrytykowały ją, że rodziła przez cesarskie cięcie.

Maja Hyży skrytykowana za cesarskie cięcie

Chociaż wokalistka jest niezwykle szczęśliwa, że powitała na świecie kolejne dziecko, to przyznała, że w połogu nie czuje się najlepiej i doskwiera jej ból. Opowiedziała o tym w komentarzu na Instagramie, kiedy fanka zapytała ją, jak przebiegł poród jej córeczki. 

Poród zniosłam szybko. Gorzej po porodzie. Do tej pory dochodzę do siebie i wszystko boli – wyznała gwiazda

Wypowiedź Hyży wywołała prawdziwą burzę. Niestety, pod postem nie brakło wypowiedzi, że cesarskie cięcie to „pójście na łatwiznę”, więc matki po tym zabiegu nie powinny narzekać.

- Teraz boli? To byś przeżywała, jakbyś urodziła normalnie? 
- Nic nie musiała robić, a wszystko ją boli
- A to cesarka to poród? Od kiedy? - można przeczytać w komentarzach

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Maja Hyży (@majahyzy)

Hyży podczas ciąży nie ukrywała przed fanami, że nie może rodzić naturalnie z powodu problemów zdrowotnych. Dla bezpieczeństwa wokalistki i maluszka poród miał odbyć się przez cesarskie cięcie. 

Na szczęście w kontrze do krytycznych wypowiedzi, nie brakowało również słów wsparcia. Zdecydowana większość kobiet uważa, że poród przez cesarskie cięcie jest dokładnie tak samo trudny i męczący dla matki, jak poród naturalny i nie można ich ze sobą porównywać. Ważne jest to, by dziecko przyszło na świat zdrowe

Zobacz więcej wiadomości z życia gwiazd: 
Anna Lewandowska ujawniła szczegóły swojego drugiego porodu. "30 minut. Nawet nie podali mi znieczulenia"
Gwiazda "Przyjaciółek" ma koronawirusa? Plan serialu został zamknięty
Fanka skrytykowała strój Małgorzaty Rozenek na wybory
Sylwia Grzeszczak o ataku podczas koncertu: "Celował konkretnie we mnie"