POLECAMY

Maja Bohosiewicz: "Nie jest wstydem chwalić się drogimi butami na Instagramie..."

Doczytajcie do końca!
Edyta Liebert / 9 miesięcy temu
Maja Bohosiewicz: "Nie jest wstydem chwalić się drogimi butami na Instagramie..." screen Instagram

Maja Bohosiewicz jest jedną z najbardziej aktywnych instamatek. Jej wpisy lajkują tysiące Polek, a jej opinia staje się istotna. Ostatnio ogłosiła, że wyprzedaje szafę, a dochód miał iść na wózek. Nie poszedł, bo...

Maja Bohosiewicz namawia do pomagania na Instagramie

Okazało się, że Bohosiewicz bardzo silnie angażuje się w niesienie pomocy. Wykorzystuje swoją popularność w dobrym celu - tym razem chodzi o małego Dawidka, który urodził się z połową serca. Kiedy Maja o tym usłyszała, umieściła zdjęcie chłopca na swoim profilu na Instagramie deklarując, że cały dochód ze sprzedaży ubrań i akcesoriów przeznacza na leczenie chłopca, a nie na nowy wózek, który kosztuje "duże hajsy".

 

Kochane! Dziękuje wam za dzisiejsze zakupy w naszej Szafa Sale. Wróciłam do domu z hajsami i już cieszyłam się, że mam połowe sumy na podwójny wózek, aż bratowa opowiedziała mi historie Dziewczyny z oddziału w szpitalu na którym leżały ich dzieci. Młoda mama, która od pół roku nie widzi swojego 4letniego synka ponieważ leży w szpitalu z nowonarodzonym Dawidkiem który ma połowe serca. Powiedzieć, że mają słabą sytaucje materialna to nic nie powiedzieć. Brak pieniędzy na podstawowe artykuły jak kapcie do przedszkola dla starszego i zbiórka na mega drogą operacje serca w Niemczech. Serce się kraje. Dawid jest po kolejnej operacji która odbyła się w środę. Proszą o modlitwe. A ja proszę Was wyślijcie pare groszy. Ja dzisiejszy zarobek wysyłam im. Wiem, że mówi się, że powinno się pomagać po cichu. A ja uważam, że skoro nie jest wstydem chwalić się drogimi butami na IG to tym bardziej nie jest wstydem chwalić się pomocą innym. Znajdujcie wokół siebie ludzi którzy potrzebują waszego wsparcia. Czasem ubranek, czasem zakupów, a czasem modlitwy albo rozmowy. ❤️

Post udostępniony przez Stara dzidziutków (@majabohosiewicz)

Pomaga się po cichu?

Przyjęło się uważać, że nie należy chwalić się niesieniem pomocy. Pomaga się na zapleczu, pomaga się bez świadków, po cichu. Krytykuje się gwiazdy, że niosą pomoc i dzielą się "na pokaz". Bohosiewicz odniosła się do tego w swoim poście:

Proszę Was wyślijcie parę groszy. Ja dzisiejszy zarobek wysyłam im. Wiem, że mówi się, że powinno się pomagać po cichu. A ja uważam, że skoro nie jest wstydem chwalić się drogimi butami na IG to tym bardziej nie jest wstydem chwalić się pomocą innym. Znajdujcie wokół siebie ludzi którzy potrzebują waszego wsparcia. Czasem ubranek, czasem zakupów, a czasem modlitwy albo rozmowy. 

Jesteśmy zdominowani pięknymi zdjęciami butów, torebek i kosmetyków, żyjemy w przeświadczeniu, że jedyne czego potrzebujemy, to nowej pary szpilek... Bohosiewicz kocha luksus, ale jak widać, bardziej od niego ceni sobie luksus pomagania innym. 

 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)