Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk fot. ONS.pl

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk - czy aktor zdradził swoją partnerkę?

Banasiuk zdradził partnerkę w "Tańcu z gwiazdami"?
Joanna Szczepaniak / 01.10.2014 11:29
Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk fot. ONS.pl
Każda edycja programu "Taniec z gwiazdami" wzbudza wiele kontrowersji związanych z romansami i zdradami. Spędzanie wielu godzin na próbach, ćwiczenie seksownych póz tanecznych to dla wielu uczestników dobra okazja do nawiązania nowego romansu.

Czy związek Boczarskiej i Banasiuka przetrwał kryzys?

Jeszcze nie dawno czytaliśmy o tym, że (jak donosi fakt.pl), Banasiuk coraz bardziej zbliżał się do swojej partnerki z parkietu, Hani Żudziewicz, mimo tego, że prywatnie był w związku z Magdaleną Boczarską. Mówiło się o ich gorącym romansie.

„Spędzają ze sobą dużo czasu, również poza salą treningową. Traktują się z ogromną poufałością” czytamy w serwisie fakt.pl, a jego informator dodaje, że w czasie bankietu po konferencji prasowej „Tańca z gwiazdami” para nie ukrywała łączącej ją sympatii. „Ciągnie ich do siebie. Musieli rozładować erotyczne napięcie, jakie wytworzyło się między nimi podczas długich treningów” dodaje rozmówca.


Wczoraj Magdalena Boczarska i Mateusz Bansiuk pojawili się razem na premierze serialu "Zbrodnia". Byli praktycznie nierozłączni, cały czas czule na siebie spoglądali i wyglądali na bardzo zakochanych. Tym samym ucięli wszystkie plotki o rzekomym romansie Banasiuka z piękną tancerką z "Tańca z gwiazdami".

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk
Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk na premierze serialu "Zbrodnia"

Mateusz Bansiuk i Hanna Żudziewicz w "Tańcu z gwiazdami"
Mateusz Banasiuk i atrakcyjna Hanna Żudziewicz w "Tańcu z gwiazdami"

Więcej: