Magdalena Walach, Cezary Olszewski

Magda Walach wygrała "Taniec z gwiazdami"

Romantyczna księżniczka pokonała silnego Shreka.
/ 26.05.2008 13:17
Magdalena Walach, Cezary Olszewski
Główna nagroda programu - Kryształowa Kula - przypadła najlepszej parze tej edycji - Magdalenie Walach i Cezaremu Olszewskiemu. To do nich od początku finałowego odcinka należało serce publiczności. Magda otrzymała również kluczyki do czerwonej Corvetty.

Mariusz Pudzianowski z Magdą Soszyńską zaprezentowali cha-chę, tango argentyńskie i freestyle, na którego złożył się jive i foxtrot. Pudzian rozbawił wszystkich do łez występując w rajstopach i lakierkach przebrany za Shreka.

Największe wrażenie na publiczności zrobiło tango argentyńskie Magdy Walach i Cezarego Olszewskiego, który tańczył z opaską na oczach. Para zatańczyła również jive'a. Na freestyle wybrali leciutki walc angielski z elementami jazzu - taniec idealny dla drobniutkiej i delikatnej Magdy, który finalnie dał im zwycięstwo.

Oprócz dwóch finałowych par na parkiecie pojawili się wszyscy uczestnicy VII edycji "Tańca z gwiazdami". Na początku do piosenki Zbigniewa Wodeckiego zatańczyli wspólnie cha-chę, a pomiędzy występami finalistów prezentowali swoje najlepsze tańce.

I jeszcze jedna niespodzianka - Ivona Pavlovic ścięła włosy w modnego ostatnio boba. A co nas czeka w kolejnej edycji...?