Magda M. - serial

Czy Magda M. da szansę Rafałowi Żywieckiemu? Czy pani adwokat przyjmie oświadczyny swojego dawnego narzeczonego - Filipa Starskiego? Czy Piotr będzie próbował skontaktować się z Magdą? Czy raczej dowie się o wianuszku otaczających ją adoratorów i zadzwoni do swojej byłej żony, która ponownie będzie burzyła spokój Magdy?
/ 22.10.2006 15:31
Od 5 września 2006 na antenie TVN wyświetlana jest trzecia seria zawodowych i miłosnych przygód Magdaleny Miłowicz - pani odwokat pracującej w jednej z prestiżowych warszawskich kancelarii. Jej partnerem jest Piotr Korzecki - rozwiedzony prawnik, którego spotkała na jego sprawie rozwodowej.

magda mWydawało się, że po perypetiach z byłą żoną Piotra - Dorotą, nic nie jest w stanie zakłócić szczęścia dwójki prawników. W trzeciej serii Piotr jednak porzuca Magdę, by lecieć do Stanów do specjalistycznej kliniki leczącej mało rozpoznane choroby układu odpornościowego. Magda zostaje poinformowana, iż Piotr otrzymał propozycję stażu od amerykańskiej organizacji zajmującej się dyskryminacją rasową. Magda czuje się oszukana i spodziewa się najgorszego - szczególnie, gdy znajduje w rzeczach Piotra początek listu do jego byłej żony.
Magda postanawia napisać maila do Piotra. Niestety, nie dostaje odpowiedzi...
Tymaczasem o względy Magdy zaczyna starać się Rafał Żywiecki - dyrektor banku, w którym pracuje Agata. Rafał obsypuje Magdę prezentami, zabiera do opery, przedstawia swojej matce, proponuje kupno samochodu. Magda tęskni jednak za Piotrem i za pośrednictwem Agaty odsyła Rafałowi wszystkie prezenty, które od niego otrzymała.
magda mKolejnym adoratorem Magdy będzie Filip Starski, którego zagra Przemek Sadowski. To były chłopak Magdy, który przyjeżdża z Australii by otworzyć tu filię swojego biura turystycznego. Magda dobrze się bawi w towarzystwie Filipa, który zakochuje się bez pamięci w swojej dawnej narzeczonej. Po ślubie rodziców Magdy, Filip oświadcza się pani adwokat. Magda Miłowicz odrzuca jednak oświadczyny. Filip nie ustaje w wysiłkach, by zdobyć serce prawniczki.
Rozczarowana postawą Magdy matka Rafała znajduje inną kobietę, z którą mógłby się ożenić jej syn. Będzie to... Agata. Czy propozycja matki Rafała, aby Agata związała się z jej synem spowoduje, że przyjaciółka Magdy ponownie rozstanie się z Wojtkiem, do którego dopiero wróciła? Czy może Agata będzie wolała spotykać się z Bartkiem, którego od pewnego czasu unika?
Jak potoczą się losy Wojtka Płaski, wspólnika Piotra, który wyedukowany w szkole uwodzenia jest rozdwojony pomiędzy Mariolą, która go nie chce, a Agatą, któa chce go aż za bardzo? Czy Wojtkowi uda się skontaktować z Piotrem? Czy może odkryje w końcu kontakty Marioli z jego wspólnikiem? Czy Mariola przekona się do Wojtka, czy zostawi go na pożarcie Agacie?
Karolina Waligóra, po podjęciu pracy w fundacji, poznaje małą Julkę, która zdobywa jej serce. Karolina chce ją adoptować... co na to powie jej mąż?
Szczęście Kasi i Łukasza przerywa pojawienie się Maćka - ojca dziecka Kasi. Czy Kasia wybierze wspólne życie z Łukaszem, czy z ojcem jej dziecka?
Czy Piotr będzie próbował skontaktować się z Magdą? Czy raczej dowie się o wianuszku otaczających ją adoratorów i zadzwoni do swojej byłej żony, która ponownie będzie burzyła spokój Magdy?
Odpowiedzi na te pytania możemy szukać w kolejnych odcinkach serialu "Magda M.", emisja w telewizji TVN we wtorki o 21.30 lub w niedziele o 16.30.

Obsada:
 • Joanna Brodzik (Magda Miłowicz)
 • Paweł Małaszyński (Piotr Korzecki)
 • Bartłomiej Świderski (Sebastian Lewicki, przyjaciel bohaterki)
 • Katarzyna Bujakiewicz (Mariola Adamska, przyjaciółka Piotra, sekretarka w kancelarii Korzecki & Płaska)
 • Bartek Kasprzykowski (Wojciech Płaska, wspólnik Piotra)
 • Krzysztof Stelmaszyk (Wiktor Waligóra,szef kancelarii, w której pracuje Magda)
 • Katarzyna Herman (Karolina Waligóra, żona Wiktora, przyjaciółka Magdy)
 • Ewa Kasprzyk (Teresa Miłowicz, matka Magdy)
 • Szymon Bobrowski (Bartek Malicki, wspólnik Waligóry)
 • Jacek Braciak (Łukasz Zaniewicz, współpracownik Magdy)
 • Daria Widawska (Agata Bielecka, przyjaciółka Magdy)
 • Patrycja Durska (Kasia Robecka, sekretarka w kancelarii Waligóry)
 • Magdalena Cielecka (Dorota Korzecka, była żona Piotra)
 • Jacek Poniedziałek (Rafał Żywiecki, dyrektor banku)
 • Beata Tyszkiewicz (matka Rafała)
 • Julka Wróblewska (Julka)
Pierwsza seria wyświetlana była od września 2005 roku. Serial ma docelowo liczyć 45 odcinków.