„Nie zawsze rzucam talerzami”. Magda Gessler o kulisach „Kuchennych rewolucji”

Magda Gessler zdradza, kto tak naprawdę płaci za rewolucję, czy złagodniała jako prowadząca i jaka jest recepta na udany biznes.
/ 29.08.2019 15:01

Wokół „Kuchennych Rewolucji” krąży wiele plotek: o tym, że właściciele restauracji muszą płacić grube pieniądze za udział w programie, o scenariuszu pisanym do każdego odcinka oraz o upadkach knajp po wizycie restauratorki. Jaka jest prawda? Magda Gessler zdradziła wiele szczegółów o swoim programie!

Kto płaci za „Kuchenne rewolucje”?

Okazuje się, że za udział w programie restauratorzy nie płacą nic. Każdy może zgłosić się do programu i jest co całkowicie darmowe. Tu pojawia się kolejne pytanie: co z innymi kosztami? Restauracje w większości przypadków przechodzą gruntowne zmiany nie tylko od strony kuchni, ale również na sali dla gości. Magda Gessler zdradza, że to organizatorzy programu płacą za dekoracje restauracji.

Jakie koszty ponosi więc sama restauracja? Jedyny wydatek, na który muszą się przygotować restauratorzy, to... produkty na oficjalną kolację, która jest zakończeniem całej rewolucji. Osoby na nią zaproszone nie płacą za posiłek. Są tego wieczoru gośćmi, a nie klientami.

Magda Gessler zdradziła też, czemu czasem reaguje naprawdę ostro i na czym polega sukces rewolucji. Nie jest to wyreżyserowane, jak niektórzy sugerują. Restauratorka w ten sposób próbuje dotrzeć do (nierzadko naprawdę ciężkich) uczestników programu.

Nie zawsze człowiek jest śmiertelnie chory. Najczęściej to są niewielkie rzeczy, trochę tak jest w restauracji. Czasami jest to już gangrena i trzeba obciąć tę nogę i rzeczywiście jest nieprzyjemnie i wtedy strasznie na mnie krzyczą, że jestem okropna, ale ja tego człowieka muszę pobudzić do myślenia
- zdradza Magda Gessler

Nowy, 20. sezon „Kuchennych Rewolucji” będzie można obejrzeć w telewizji już 5 września o godzinie 21:30.

Zobacz też:
Czy Magda Gessler poprawiała sobie urodę? Znamy prawdę!
Nie tylko Klara Lewandowska! Te dzieci gwiazd to prawdziwe ikony mody

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)