Magda Gessler zdradza, czy korzysta z zabiegów medycyny estetycznej

Restauratorka zdradziła, czy korzysta z zabiegów kosmetyki i medycyny estetycznej. Odpowiedź może cię zaskoczyć!
Urszula Wilczkowska / 14.08.2019 13:18

Wielu fanów Magdy Gessler zastanawia się, czy znana restauratorka poprawia swoją urodę w gabinetach lekarskich. Znamy już odpowiedź i prawdę mówiąc, jest naprawdę zaskakująca!

Czy Magda Gessler poprawia urodę?

Zapytana o to, czy korzysta z zabiegów medycyny estetycznej odpowiedziała, że nie, ponieważ... nie ma na to czasu!

Latam ze spotkania na spotkanie, masaż jeden na tydzień to już jest wielki luksus. Nie mam w ogóle czasu na SPA, bardzo to przykre, ale prawdziwe. Wtedy, kiedy jestem na wakacjach, też nie umiem i muszę się nauczyć odpoczywać
- mówi Magda Gessler.

Magda Gessler ujawniła też, że nigdy nie poddawała się żadnym zabiegom upiększającym, a jej twarz czasem wygląda nienaturalnie, bo w przeszłości miała paraliż nerwu trójdzielnego. Jej wydatne policzki to zaś zasługa nadprogramowych kilogramów!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dobranoc ja ide malować do mojej pracowni #mg #besos

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Jednocześnie przyznała, że denerwują ją takie spekulacje, bo jej wygląd nie jest zasługą medycyny estetycznej. Według gwiazdy TVN policzki robią sobie te kobiety, które chcą się odmłodzić, gdy wyglądają zbyt poważnie

Restauratorka obchodziła niedawno 66 urodziny. Jak na ten wiek wygląda bardzo dobrze! Aż nie chce się wierzyć, że to zasługa hojności natury. Polacy pokochali ją dzięki jej mocnemu charakterowi, który pokazuje w programie "Kuchenne rewolucje".

Zobacz też: 
Jak Anna Lewandowska wydaje pieniądze? Bardzo zaskakująca odpowiedź!
Aleksandra Żebrowska pokazała zdjęcia z ciałopozytywnym przekazem