Magda Gessler nie wstydzi się pokazywać bez makijażu, choć na zdjęciach trudno ją rozpoznać

Komentarze pod zdjęciami mówią wszystko.
Magda Gessler nie wstydzi się pokazywać bez makijażu, choć na zdjęciach trudno ją rozpoznać fot. ONS.pl

Magda Gessler jest znana z bardzo sumiennego podejścia do dbania o swój wygląd. Staranny makijaż jest jej wizytówką, a barwne stroje podkreślają osobowość. Dlatego zdjęcie Magdy Gessler bez makijażu wywołało konsternację. Jak wygląda Gessler bez makijażu? Zerknijcie niżej.

To najbardziej korzystna metamorfoza, jaką widziałyśmy! Beata Pawlikowska w krótkich włosach wygląda świetnie

Magda Gessler bez makijażu

Restauratorka jest znana z ciętych ripost i czasem mogłaby powstrzymać się od komentarzy (pamiętacie pewnie, co Magda Gessler napisała pod zdjęciem Anji Rubik). Jej samej nie interesują opinie innych, postronnych osób i bez żadnego zażenowania na Instagram zdjęcia bez makijażu podczas wyjazdu z partnerem. 64-letnia gospodyni programu „Kuchenne rewolucje” oraz jurorka „MasterChefa” właśnie przebywa ze swoim mężem Waldemarem Kozerawskim na wakacjach w ciepłych krajach.

 

#slonce #woda #cisza #love #moment dlamnie

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Pieknie. Dystans dystans bo inaczej zwariujemy.

Bez podkładu, bez cieni do powiek czy wyrazistego koloru na ustach, Magda Gessler wygląda zupełnie inaczej, co napisali pod zdjęciami fani. Nic dziwnego - przecież ma 64 lata, a na co dzień dba o makijaż bardziej, niż przeciętna kobieta. Wygląda nie gorzej, nie lepiej... tylko inaczej. Zgadzacie się z jej obserwatorami, że trudno ją rozpoznać na zdjęciu?

 

#slonce #cisza #moment #dlamnie #love #

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Magda Gessler pokazała zdjęcia bez makijażu i wygląda zupełnie inaczej - fani ocenili. Jak wygląda Gessler bez makijażu, czy tam... panierki, jak to napisał jeden z internautów. ;)

Bez panierki też piękna!

Jak odróżnić oryginał od podróbki?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)