POLECAMY

Magda Gessler nie wstydzi się pokazywać bez makijażu, choć na zdjęciach trudno ją rozpoznać

Komentarze pod zdjęciami mówią wszystko.
/ 8 miesięcy temu
Magda Gessler nie wstydzi się pokazywać bez makijażu, choć na zdjęciach trudno ją rozpoznać fot. ONS.pl

Magda Gessler jest znana z bardzo sumiennego podejścia do dbania o swój wygląd. Staranny makijaż jest jej wizytówką, a barwne stroje podkreślają osobowość. Dlatego zdjęcie Magdy Gessler bez makijażu wywołało konsternację. Jak wygląda Gessler bez makijażu? Zerknijcie niżej.

To najbardziej korzystna metamorfoza, jaką widziałyśmy! Beata Pawlikowska w krótkich włosach wygląda świetnie

Magda Gessler bez makijażu

Restauratorka jest znana z ciętych ripost i czasem mogłaby powstrzymać się od komentarzy (pamiętacie pewnie, co Magda Gessler napisała pod zdjęciem Anji Rubik). Jej samej nie interesują opinie innych, postronnych osób i bez żadnego zażenowania na Instagram zdjęcia bez makijażu podczas wyjazdu z partnerem. 64-letnia gospodyni programu „Kuchenne rewolucje” oraz jurorka „MasterChefa” właśnie przebywa ze swoim mężem Waldemarem Kozerawskim na wakacjach w ciepłych krajach.

 

#slonce #woda #cisza #love #moment dlamnie

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Pieknie. Dystans dystans bo inaczej zwariujemy.

Bez podkładu, bez cieni do powiek czy wyrazistego koloru na ustach, Magda Gessler wygląda zupełnie inaczej, co napisali pod zdjęciami fani. Nic dziwnego - przecież ma 64 lata, a na co dzień dba o makijaż bardziej, niż przeciętna kobieta. Wygląda nie gorzej, nie lepiej... tylko inaczej. Zgadzacie się z jej obserwatorami, że trudno ją rozpoznać na zdjęciu?

 

#slonce #cisza #moment #dlamnie #love #

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Magda Gessler pokazała zdjęcia bez makijażu i wygląda zupełnie inaczej - fani ocenili. Jak wygląda Gessler bez makijażu, czy tam... panierki, jak to napisał jeden z internautów. ;)

Bez panierki też piękna!

Jak odróżnić oryginał od podróbki?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)