Maffashion na okładce Be Active fot. ONS

Maffashion na okładce Be Active

Zobacz co znana blogerka przygotowała dla czytelniczek Be Active
12.08.2016 14:33
Maffashion na okładce Be Active fot. ONS
Znana polska blogerka Julia Kuczyńska znalazła się na okładce najnowszego numeru magazynu Be Active. Wraz z Ewą Chodakowską zaproponuje trening na jędrne pośladki i smukłe uda. Pochwaliła się tym nawet na swoim profilu na Instagramie.
 

Od dziś w sprzedaży nowy numer magazynu #BeActive ze mną na okładce! <3 Ogromnie się cieszę z wyróżnienia! To także Wasza zasługa! Na całym świecie na okładkach 'magazynów fit' zazwyczaj pojawiają się osoby zawodowo zajmujące się sportem. Pojawiają się także inspirujące nas gwiazdy, które trafiają do dużego grona odbiorców. Ja jestem przedstawicielką każdej z nas! Tak wiem, nie prowadzę standardowego życia, ale tak samo jak większość kobiet nie ćwiczę zawodowo, nie łączę z tym swojej przyszłości... robię inne rzeczy, a jednak staram się znaleźć czas na sport. Cieszę się z możliwości promowania wśród moich odbiorców takiej tematyki! Jak dobrze pamiętacie sesja nie była łatwa z uwagi na moją ranną rękę :) Wbrew pozorom ćwiczenia, które zadała mi @chodakowskaewa ( znajdziecie w magazynie) nie są takie proste :D i nie są dla kontuzjowanych. Dziękuję całej ekipie odpowiedzialnej za sesje ❤️ #covergirl #beactivemagazyn #pressmaffashion

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Julia K. (@maffashion_official)

Dzięki najnowszemu Be Active dowiesz się co to jest efekt afterburn oraz skąd się bierze hejt i jak się przed nim bronić.
 
 
Nowy numer Be Active to także wyjątkowe prezenty, do wyboru:
  • 30-dniowy karnet do sieci klubów fitness o wartości 100 zł,
  • płyta DVD Ewy Chodakowskiej "Bikini",
  • suchy szampon.
Nowy numer Be Active już w sprzedaży!