POLECAMY

List dziewczyny Carreya wyjawił prawdę o ciemnej stronie aktora. "Zapoznałeś mnie z kokainą, prostytucją”.

Jeśli notka okaże się autentyczna, to będzie oznaczało koniec kariery aktora.
Edyta Liebert / 10 miesięcy temu
List dziewczyny Carreya wyjawił prawdę o ciemnej stronie aktora. "Zapoznałeś mnie z kokainą, prostytucją”. fot. ONS.pl

28 września 2015 roku Cathriona White, popełniła samobójstwo. Znana charakteryzatorka była w skomplikowanym związku z Jimem Carreyem, a rodzina zmarłej oskarżyła aktora o przyczynienie się do jej śmierci. Okazuje się, że niebezpodstawnie.

„Truman Show”, „Bruce Wszechmogący”, „Głupi i Głupszy”, „Maska”, „Zakochany bez pamięci”... Możemy tak długo wymieniać filmy z udziałem sympatycznego i lubianego aktora. Nikt nie wiedział o jego ciemnej stronie. Gdy jednak jego dziewczyna, Cathriona White, popełniła samobójstwo, świat zaczął mu się przyglądać z bliska i wiele osób dostrzegło, że Carrey to człowiek z potężnymi problemami natury psychicznej, o których się do tej pory nie mówiło. Nowy dowód w sprawie może zaważyć na jego karierze.

Sobowtór Michaela Jacksona robi furorę w internecie!

 

⚡️Найдено шокирующее письмо покончившей с собой возлюбленной Джима Керри. В своём послании девушка обвиняет актёра в том, что он подсадил ее на наркотики и полностью сломал психику💔"Я любила жизнь, была уверена в себе, чувствовала себя уютно и гордилась большинством принятых решений. Ты познакомил меня с кокаином, проститутками, психическими проблемами и болезнями", - сказано в письме✉️ Подробности по ссылке в профиле☝🏼 #jimcarrey #oknews

Post udostępniony przez www.okmagazine.ru (@okmagazine_ru)

Wszystkie dowody świadczą przeciwko aktorowi.

Notatka, którą znaleziono na tablecie Cathriony, to silny dowód, by obciążyć Carreya bezpośrednią winą za samobójstwo dziewczyny. Jej treść za zgodą rodziny White ujawnili prawnicy.

Wprowadziłeś mnie do świata kokainy, prostytutek, zaburzeń psychicznych i chorób.

White wyznała, że Carrey zniszczył jej życie pod każdym względem. 

Chcę, żebyś przeprosił i zrozumiał, że nawet jeśli dla ciebie to nic nie znaczy, to zniszczyłeś mi życie. Chcę żebyś uważał, gdy będziesz z innymi dziewczynami - pisała, co sugerowało, że Carrey może być nawet nosicielem wirusa HIV. Porzuciłeś mnie, gdy pozbawiłeś mnie wszystkiego, co miałam.

Upublicznienie listu White może mieć dramatyczny wpływ na karierę aktora. Co ciekawe, ten wydaje się nie czuć żadnej skruchy. Carrey uważa wciąż, że Cathriona odebrała sobie życie, bo miała poczucie winy z powodu rzekomych dokonywanych na nim wymuszeń finansowych. Z kolei rodzina dziewczyny podtrzymuje, że Carrey dał kobiecie tabletki, które miałaby połknąć przy samobójstwie.

 

One of my favourite gross out comedies ever. #nowwatching #memyselfandirene #jimcarrey #reneezellweger

Post udostępniony przez Mark Apelt (@strangedays_dvds)

Ostatnie lata nie są najlepszą passą dla Carreya. 55-latek bywa na imprezach, gra w filmach, ale stracił znajomości i przyjaźnie, które zapewniały mu dobrą, stabilną pozycję gwiazdy. W tym momencie jedyne, co piszą o nim media, to rewelacje dotyczące jego dziwnych wypowiedzi, podejrzanych zdjęć czy niekorzystnego wyglądu. To może być koniec Jima Carreya.

Jak wyglądała kiedyś Zuleyka Rivera, gwiazda teledysku Despacito? Te zdjęcia was zaskoczą!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)