Liam Hemsworth i Miley Cyrus wzięli ślub! fot. ONS.pl

Liam Hemsworth i Miley Cyrus wzięli ślub

Znamy szczegóły ceremonii!
Edyta Liebert / 18.02.2016 12:27
Liam Hemsworth i Miley Cyrus wzięli ślub! fot. ONS.pl

 Para już kiedyś planowała ślub, ale w 2013 roku rozstali się z hukiem. Jaki szok wywołała informacja o ich powrocie do siebie i ślubie!

3 lata temu, z powodów wywołanych skandali przez Cyrus, Liam postanowił odsunąć się od wokalistki dla dobra ich obojga. Jednak ponownie wpadł w sidła jej uroku i okazało się, że nie żałuje, bo oświadczył się idolce nastolatek. Liam i Miley spędzili ze sobą Boże Narodzenie i Sylwestra i coraz częściej pokazywali wspólne "dojrzalsze" zdjęcia. Widać było, że to nie jest przelotna miłostka.

https://polki.pl/thumb.php?origin=1&file=work/privateimages/formats/1_X_LARGE_0200/2225853.jpg

ONS.pl

Miley Cyrus i Liam Hemsworth wzięli ślub

Miley Cyrus zaczęła rezygnować z muzycznych obowiązków na rzecz rodziny Liama. Czy ta metamorfoza sprawiła, że para zaczęła ponownie myśleć o ślubie? Teraz spełnili swoje marzenie. Zagraniczne media donoszą, że zakochani są już po ślubie!

Podobno ceremonia miała charakter kameralny i odbyła się na australijskiej plaży. Miley i Liam pobrali się podczas zachodu słońca na jednej z plaż w Australii, gdzie wyjechali na zimowe wakacje. Wszyscy myśleli, że Miley zaczęła nosić pierścionek zaręczynowy, podczas gdy zaczęli mówić do siebie moja żona i mój mąż.

 

ONS.pl

Jesteście zaskoczone? My bardzo!

To był ślub jak z bajki