Robert Lewandowski pomógł chłopcu fot. ONS.pl/ Facebook/kolaż polki.pl

Lewandowski przekazał 100 tysięcy na operację Cyprianka

Dał mu wyjątkowy prezent, a przede wszystkim... swój czas. Wzruszające spotkanie!
Edyta Liebert / 12.12.2016 11:20
Robert Lewandowski pomógł chłopcu fot. ONS.pl/ Facebook/kolaż polki.pl

Cyprian, który choruje na padaczkę lekoodporną, 30 listopada przeszedł kosztowną operację. Lekarze wycięli mu dużą część czaszki, by odciąć ognisko padaczkowe od zdrowej części mózgu. Chłopiec potrzebował wsparcia finansowego, ale też motywacji i woli walki. Nie spodziewał się, że odwiedzi go sam Robert Lewandowski!

Na profilu "Pomoc dla Cypriana Gaweł" na Facebooku poinformowano, że w czasie zbiórki pieniędzy prowadzonej przez Fundację Siepomaga, na operację chłopca zawodnik Bayernu przekazał jako Anonimowy Pomagacz 100 tys. złotych. Pieniądze były konieczne do tego, by chłopiec mógł cieszyć się dzieciństwem. Kilka dni po poważnym zabiegu mały pacjent miał niezwykłego gościa. Tak, Anonimowego Pomagacza, czyli Roberta Lewandowskiego.

- Wielki człowiek o wielkim sercu. Niezwykle miła i niezapomniana niespodzianka... Dziękujemy za poświęcony czas... To naprawdę bardzo wiele dla nas znaczy - czytamy podpis pod zdjęciami z wizyty Lewandowskiego w klinice Schoen.

Podczas spotkania Lewandowski, który niedługo zostanie ojcem, wręczył Cyprianowi prezenty, wśród których znalazła się koszulka, którą piłkarz miał na sobie w ostatnim meczu z Atletico Madryt w Lidze Mistrzów.

Aby pomóc w leczeniu Cypriana, można wpłacać pieniądze na konto Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą". Chłopiec wciąż potrzebuje wsparcia, a operacja była tylko pierwszym dużym krokiem ku normalnemu życiu. Wpłat można dokonywać na konto o nr 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615 Tytułem: "28650 Gaweł Cyprian darowizna na pomoc i ochronę zdrowia".

8 dowodów na to, że Robert Lewandowski będzie idealnym ojcem

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/12.12.2016 13:58
PIĘKNY GEST! TAK SIE WYKORZYSTUJE TALENTY ,O KTÓRYCH WSPOMINAŁ BÓG JEZUS.