Robert Lewandowski tańczy jak Michael Jackson - tak świętował zwycięstwo fot. ONS.pl/screen Instagram

Lewandowski jak Michael Jackson świętował mistrzostwo Niemiec

Zobacz, jak świętował zwycięstwo na hucznej imprezie!
Edyta Liebert / 25.05.2015 16:44
Robert Lewandowski tańczy jak Michael Jackson - tak świętował zwycięstwo fot. ONS.pl/screen Instagram

Lewandowski to jedno z najgorętszych nazwisk w świecie sportu. Teraz czołowy polski napastnik, ktorego drużyna zdobyła mistrzostwo Niemiec, będzie sławny również dzięki temu, że... jest świetnym tancerzem!

Drużyna Lewandowskiego, Bayern Monachium, po raz kolejny zdobyła mistrzostwo Niemiec: po raz 25. w historii! W sobotę, po ostatnim meczu, piłkarze, trenerzy i kibice świętowali zarówno na stadionie, jak i na parkiecie. Kto jak kto, ale Robert Lewandowski miał spore powody ku temu, aby celebrować zwycięstwo - wytrawny napastnik strzelił gola z rzutu karnego i zaliczył asystę. Ale nie będziemy to rozprawiać o sporcie - zobaczcie, co działo się po szczęśliwej wygranej!

 

@_rl9 dancing queen! 😉😎✌ #MiaSanMeister

A photo posted by FC Bayern Official (@fcbayern) on


Kompletnie nie byłyśmy świadome, że Robert Lewandowski skrywa ten talent. Piłkarz celnie wykonuje nie tylko strzały, lecz także zamaszyste ruchy niczym Michael Jackson. Zdjęcie naśladujące króla popu przez Lewandowskiego błyskawicznie obiegło wszelkie portale i serwisy, a dopisek "dancing queen" i "The new Micheal Jackson" mówią wszystko! Lubiany i ceniony Lewandowski brylował na parkiecie i tak, jak ostatnio zadał szyku na gali Superbrands, podczas której odebrał statuetkę, tak i teraz pokazał, że jest wyborowym tancerzem. Aż budzi się w nas zazdrość! Anna Lewandowska z pewnością jest dumna ze swojego męża.
 

Lewy is the new Michael Jackson 😜😂💃💃 #michaelJackson#RobertLewandowski#rl9#party#bayern#danceing#Star

A photo posted by Team Lewandowski (@annalewandowskahpba_rl9) on

Więcej: