Lady Gaga zaręczona. Pierścionek zaręczynowy  Lady Gagi fot. ONS.pl

Lady Gaga o sukni ślubnej - jaki model wybrała?

Spodziewacie się czegoś oryginalnego?
Edyta Liebert / 14.07.2015 10:45
Lady Gaga zaręczona. Pierścionek zaręczynowy  Lady Gagi fot. ONS.pl

Nie tak dawno, bo 14 lutego w walentynki, Lady Gaga przyjęła oświadczyny Taylora Kinneya. Jako przyszła panna młoda już planuje ze szczegółami wielki dzień. Wybrała już suknię?

Ślubna suknia to jeden z ważniejszych elementów tego wyjątkowego dnia. Lady Gaga, znana ze skandalicznych kreacji, teledysków i występów, posądzana była o to, że na swój ślub również się przebierze. Jedna z najbogatszych gwiazd, które nie dobiły jeszcze do 30-tki ma jednak inne plany. W wywiadzie dla Womens' Wear Daily wyznała, jak będzie wyglądać jej wymarzona suknia:

Wybiorę ją z narzeczonym. Suknia będzie absolutnie w pełni stworzona tylko dla Taylora i z myślą o nim ją założę. To wszystko dla niego. Co prawda nie myślałam jeszcze o niczym konkretnym, ale jakakolwiek ta suknia będzie - to w 100 procentach taka, jaka jemu będzie się podobać.

 

Dinner Date.!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Taylor Kinney (@taylorkinney11)


Lady Gaga i Taylor Kinney: kiedy ślub?

Jak już pisałyśmy, Gaga i Kinney zaręczyli się zimą, 14 lutego w dzień zakochanych. Towarzyszyła im śnieżna aura - padał śnieg, było zimno, ale pięknie, jak wyznała później dumna z pierścionka o specyficznym kształcie artystka. Para zna się od kilku lat, ale apogeum ich uczucia trwa właśnie teraz. Piosenkarka nie chce czekać z ceremonią zaślubin i odbędzie się ona tego lata. Wiadomo już, że ślub i przyjęcie odbędą się w jej wartej 23 miliony willi w Malibu, a przewodnimi kolorami będą biel oraz srebro.

Zobacz także: