Lady Gaga fot. ONS

Lady Gaga: "Ludzie próbują mnie zniszczyć"

Lady Gaga ze łzami w oczach wyznała, że ludzie jej nienawidzą
/ 28.04.2011 14:02
Lady Gaga fot. ONS
Do internetu przeciekł fragment filmu dokumentalnego, w którym 25-letnia piosenkarka załamała się i wyznała, że bardzo boi się krytyki. Dodała też, że nieraz czuje się jak bezradne dziecko, nad którym znęcają się inne dzieci w szkole.

"Czasami nadal czuję się przegrana. Wiem, że to głupie,bo to co osiągnęłam w życiu jest ogromnym sukcesem.Ale i tak czasem mam wrażenie, że jestem tylko niedocenianym dzieckiem w liceum. A ludzie próbują mnie zniszczyć... Nie mogą, i nie zrobią tego. Bo nikomu nie uda sie zniszczyć wszystkich moich fanów!"

Piosenkarka dodała też, że cały czas musi walczyć o to, by pozostać gwiazdą:

"Codziennie rano mówię sobię: weź się w garść, w końcu jesteś gwiazdą, dasz radę przertwać kolejny dzień. Czuję, że muszę walczyć. Walczę o każde dziecko, które jest do mnie podobne. Chciałabym być królową, ale nie zawsze czuję się na siłach. Tu nie chodzi o mnie, tu chodzi o bycie zwycięzcą dla wszystkich moich fanów".

Klip jest częścią filmu dokumentalnego "Lady Gaga Presents The Monster Ball Tour: At Madison Square Garden", który ukaże sie w przyszłym miesiącu.
Tagi: Lady Gaga
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)