Kuba Wojewódzki i Kinga Rusin fot. ONS

Kuba Wojewódzki krytykuje Kingę Rusin

Konflikt między gwiazdami coraz bardziej się zaostrza
/ 17.01.2013 08:55
Kuba Wojewódzki i Kinga Rusin fot. ONS

Jeśli Kuba Wojewódzki myślał, że krytyka Kingi Rusin nie zrobi na niej wrażenia, mylił się. Dziennikarka szybko odpowiedziała na swoim blogu showmanowi określając go mianem "aroganckiego buca". W opinii poparły ją inne autorytety show-biznesu: Karolina Korwin Piotrowska, Maja Sablewska i Robert Kozyra. Pierwsza z wymienionych przyznała nawet w rozmowie z "Fleszem", że sporo gwiazd wysłało do Kingi SMS ze słowami wsparcia. Przypomnijmy: "Wojewódzki czuje się totalnie bezkarny"

Taki obrót sprawy najwyraźniej nie uspokoił Wojewódzkiego, bo ten znów zaatakował swoją koleżankę po fachu. Tym razem w felietonie dla "Polityki" wyśmiewa jej dobry gest jakim było przekazanie sukni ślubnej Valentino Couture, w której Rusin powiedziała sakramentalne "tak" swojemu byłemu mężowi, Tomaszowi Lisowi. Notabene, kreacja obecnie kosztuje już 1 200 złotych w internetowej aukcji!

 

- Kinga Rusin lubi radośnie wspominać swe małżeństwo z Tomaszem Lisem. A to coś wspomni o słabym seksie, a to o znikomych walorach lub chęci samobójstwa. Ostatnio Kinga oddała na aukcję WOŚP suknię ślubną, proponując, by były małżonek ją nabył, a następnie spalił. Jak widać, w niektórych przypadkach słowa przysięgi „i nie opuszczę cię aż do śmierci” można uznawać za groźbę.Kuba najwyraźniej nie zrozumiał sarkazmu Kingi, a to dziwne, bo sam uchodzi za mistrza ironii. A może w taki sposób walczy o słowa wsparcia Tomasza Lisa? W końcu przyjaciół w show-biznesie Wojewódzkiemu ubywa z każdym kolejnym felietonem...
 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (7)
/22.07.2015 01:02
to KUBA MA RACJE ZAWSZE BYL I JEST SWIETNYM OBSERWATOREM DZIWNYCH ZACHOWAN NOWOBOGACKICH.A ta Paniusia wlasnie do tej grupy nalezy.Panie Kubo babcia Grazyna zyczy prosze zawsze miec swieze spojrzenie \ cholera nie umiem znalezc przecinka\i i jad godny kobry Krolewskiej wszystkiego brego.
/18.01.2013 21:26
Teraz rozumiem dlaczego nie wygrywam kumulacji w Lotto i pewnie nigdy nie wygram. Od nadmiaru kasy ludziom się w głowach przewraca.
/18.01.2013 21:20
Tak naprawdę to i Wojewódzki i Rusin są mi obojętni. Jednak jak tak pomyśleć, to Wojewódzki ma rację. Pani Rusin ma bardzo wysokie mniemanie o sobie i widać,że innych traktuje z góry, myśli że jest "lepsza gatunkowo". Wiadomo za tym idzie brak empatii. Poza tym prowadząc wekendowy ''Dzień Dobry TVN" sprawia zawsze wrażenie wyrażnie znudzonej i nie może doczekać się końca nagrania. Cóż, myślę, że nikt w TVN na siłę jej nie trzyma.
POKAŻ KOMENTARZE (4)