Księżna Kate i księżniczka Charlotte fot. ONS.pl

Księżniczka Charlotte po raz pierwszy na balkonie Pałacku Buckingham

Wszystko z powodu...
Edyta Liebert / 13.06.2016 10:52
Księżna Kate i księżniczka Charlotte fot. ONS.pl

Księżniczka Charlotte skutecznie skradła show jubilatce, królowej Elżbiecie II. Tłumy Brytyjczyków przybyły do Londynu na oficjalne obchody 90. urodzin monarchini, jednak to najmłodsza członkini royal family skupiała na sobie uwagę!

To było jej pierwsze entrée na słynnym balkonie Pałacu Buckingham. Rodzina królewska zgromadziła się na balkonie Pałacu Buckingham. Dla 13-miesięcznej księżniczki Charlotte, córki księżnej Kate i księcia Williama, był to pierwszy tak poważny występ. Zobaczcie jej najnowsze zdjęcia. Są urocze!

ONS.pl

Księżniczka Charlotte na balkonie Pałacu Buckingham

Brytyjczycy świętują 90. urodziny królowej Elżbiety długo i hucznie. W piątek rodzina królewska wzięła udział w nabożeństwie w Katedrze św. Pawła. Członkowie rodziny królewskiej zgromadzili się tradycyjnie na balkonie Pałacu Buckingham, by pozdrowić naród brytyjski. Mimo że to królowa powinna grać pierwsze skrzypce, bo była bohaterką całego spędu, to oczy były zwrócone na śliczną księżniczkę Charlotte, która po raz pierwszy publicznie znalazła się w tym miejscu.

ONS.pl

Księżniczka Charlotte robiła słodkie miny i wkładała palce oraz piąstkę do buzi. Najwyraźniej pojawiają się u niej pierwsze ząbki! To rozczuliło Brytyjczyków. Podobnie Książę Jerzy skupiał swoją uwagę - jest coraz bardziej zainteresowany tym, co dzieje się w Zjednoczonym Królestwie!

ONS.pl

Więcej o rodzinie królewskiej:

Księżna Kate zaliczyła wpadkę? Księżna Kate bez stanika Książęca para odwiedziła Indie