Klasa! Księżna Meghan udowadnia, że zaawansowana ciąża i moda idą w parze!

Księżna Sussex zachwyciła w czasie gali Endeavor Fund Awards!
Marta Kosakowska / 08.02.2019 10:27

Księżna Meghan i książę Harry pojawili się na gali charytatywnej Endeavor Fund Awards w Londynie. Przyszła mama, mimo zaawansowanej ciąży, nie zwalnia tempa. Nadal sumiennie wypełnia obowiązki księżnej, przy okazji prezentując światu stylizacje, które znajdą swoje miejsce w historii mody.

Ciążowy styl księżnej Meghan

Na wieczorną galę księżna Meghan wybrała klasyczne połączenie czerni i bieli. Tradycyjną białą koszulę zestawiła z długą, czarną spódnicą z rozporkiem. Dopasowana kreacja pięknie wyeksponowała ciążowy brzuszek księżnej, który jest już naprawdę spory!

Royal baby ma przyjść na świat na przełomie kwietnia i maja, oznacza to, że ciąża księżnej Meghan jest obecnie na ostatnim etapie. Przyszła mama udowadnia, że zmieniająca się sylwetka, nie przeszkadza, by wyglądać stylowo.

Na następnych stronach znajdziesz najnowsze zdjęcia księżnej Meghan!

Więcej o ciąży księżnej Meghan:
Doula i akupunktura to nie wszystko! Tego jeszcze nie wiesz o ciąży księżnej Meghan


Poród księżnej Meghan coraz bliżej! Przyszła mama już szuka niani. Znamy wymagania!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/24.02.2019 13:46
Wygląda pięknie, jak zwykle. A brak klasy to takie komentarze jak powyżej. Nie ma to jak stary, dobry hejt.
/10.02.2019 09:09
Te niedbale podkasane rękawy psują cały efekt. Coś takiego jest dopuszczalne w plenerze, na zakupach lub w kuchni, a nie na gali. Niby ona zawsze ubrana super, ale zawsze z jakimś defektem. Brak klasy zawsze znajdzie pęknięcie w sztucznej ciasnej powłoce i zawsze wylezie.