Złamanie tradycji czy powiew świeżości? Meghan zaprezentowała royal baby według własnych zasad

Księżna Meghan i książę Harry pokazali światu nowo narodzonego syna. Przy okazji po raz kolejny udowadniając, że mają własną wizję swojej roli w brytyjskiej monarchii.


Sporym zaskoczeniem okazało się również imię syna księżnej Meghan i księcia Harry'ego. Podczas kiedy bukmacherzy obstawiali tradycyjne imiona: Arthur, James lub Alexander, para zdecydowała się na zupełnie inny wybór.

Pierwszy potomek książęcej pary z Sussex będzie nazywał się Archie Harrison Mountbatten-Windsor. Archie jest zdrobnieniem od imienia Archibald. Jednak Pałac Kensington nie sprecyzował, czy chłopiec będzie używał pełnego czy zdrobnionego wariantu. Jak do tej pory, żaden członek brytyjskiej rodziny królewskiej nie nosił takiego imienia.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/16.05.2019 11:56
Kto sie ma niby do niej dopasowywac? Ona nie chce e sie wpasowac w jakis glupi protokol sprzed 500 lat i dobrze. Co za pomysł pokazywac sie dziennikarzom kilka godzin po porodzie? Nikomu to nie jest potrzebne. Oni sa tez ludzmi i chca zyc w miare normalnie a nie tanczyc jak kukielki bo lud tego oczekuje. Brawo Meghan!
/09.05.2019 12:51
no nie wiem, jakoś mnie meghan nie przekonuje. może i coś nowego wprowadza, ale trochę za dużo wymaga zmian i każdy ma się do niej dopasowywać.