Złamanie tradycji czy powiew świeżości? Meghan zaprezentowała royal baby według własnych zasad

Księżna Meghan i książę Harry pokazali światu nowo narodzonego syna. Przy okazji po raz kolejny udowadniając, że mają własną wizję swojej roli w brytyjskiej monarchii.


Nie sposób nie wspomnieć również o stylizacjach młodych matek. Księżna Kate za każdym razem starała się, by jej strój nawiązywał do ubioru księżnej Diany, kiedy ta pokazywała światu synów: księcia Williama i księcia Harry'ego. Co więcej, klasyczne sukienki, w których stawała w drzwiach kliniki Lindo, zawsze miały za zadanie maskować pociążowe krągłości.

Księżna Meghan - przeciwnie. Wybrała modną, trenczową sukienkę, która nie tylko podkreślała pociążowy brzuszek, ale również eksponowała ramiona, co jest niezgodne z zasadami dworskiego protokołu. Styl ubierania wiele mówi o skrajnie różnych osobowościach księżnych.

Kolejna ważny różnica to fakt, że w czasie prezentacji royal baby, to książę Harry trzymał syna na rękach. Zwykle ta rola przypadała świeżo upieczonej mamie lub ewentualnie - obojgu rodzicom. Tak było zarówno w przypadku księżnej Diany, jak i księżnej Kate.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/16.05.2019 11:56
Kto sie ma niby do niej dopasowywac? Ona nie chce e sie wpasowac w jakis glupi protokol sprzed 500 lat i dobrze. Co za pomysł pokazywac sie dziennikarzom kilka godzin po porodzie? Nikomu to nie jest potrzebne. Oni sa tez ludzmi i chca zyc w miare normalnie a nie tanczyc jak kukielki bo lud tego oczekuje. Brawo Meghan!
/09.05.2019 12:51
no nie wiem, jakoś mnie meghan nie przekonuje. może i coś nowego wprowadza, ale trochę za dużo wymaga zmian i każdy ma się do niej dopasowywać.