Złamanie tradycji czy powiew świeżości? Meghan zaprezentowała royal baby według własnych zasad

Księżna Meghan i książę Harry pokazali światu nowo narodzonego syna. Przy okazji po raz kolejny udowadniając, że mają własną wizję swojej roli w brytyjskiej monarchii.


W przypadku księżnej Kate i księcia Williama sprawa miała się zupełnie inaczej. Wiadomość trafiała do mediów tak, szybko, jak było to możliwe - po wcześniejszym zawiadomieniu królowej Elżbiety II, która ma w tym względzie pierwszeństwo, oraz innych członków rodziny.

Księżna Kate za każdym razem stawała w drzwiach szpitala Lindo, by razem z mężem zaprezentować światu, nowo narodzonego potomka. Rekord padł po narodzinach 3. dziecka, księcia Louisa, kiedy to młoda mama pojawiła się na słynnych schodach w zaledwie 7 (!) godzin po porodzie.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/16.05.2019 11:56
Kto sie ma niby do niej dopasowywac? Ona nie chce e sie wpasowac w jakis glupi protokol sprzed 500 lat i dobrze. Co za pomysł pokazywac sie dziennikarzom kilka godzin po porodzie? Nikomu to nie jest potrzebne. Oni sa tez ludzmi i chca zyc w miare normalnie a nie tanczyc jak kukielki bo lud tego oczekuje. Brawo Meghan!
/09.05.2019 12:51
no nie wiem, jakoś mnie meghan nie przekonuje. może i coś nowego wprowadza, ale trochę za dużo wymaga zmian i każdy ma się do niej dopasowywać.