Księżna Kate poszła do pracy fot. ONS.pl

Księżna Kate poszła do pracy w gazecie

Wielka rewolucja na dworze!
Edyta Liebert / 19.01.2016 09:54
Księżna Kate poszła do pracy fot. ONS.pl

Bycie księżną ma nie tylko zalety! Co prawda wystawne gale i bankiety, prywatny sztab fryzjersko-kosmetyczny i opieka medyczna na najwyższym poziomie to ogromne plusy. Ale to wszystko kosztuje! Czy to dlatego Królowa Elżbieta nakazała Księżnej Kate pójść do pracy?

W ciągu ostatnich kilku dni okazało ssię, że w pałacu królewskim zaszła niemała rewolucja. Jak donosi magayzn Radar Online, Królowa Elżbieta zaczęła uważnie przyglądać się wydatkom. Mało tego, wiele wskazuje na to, że chce zacisnąć pasa! Na wymagające remontów pałace i utrzymanie królewskiej rodziny potrzeba sporych funduszy. Remedium? Otóż czas pójść do pracy!

Księżna Kate poszla do pracy

Księżna Kate otrzymała posadę w czasopiśmie Huffington Post. Młoda mama nie miała wyboru i tym sposobem jest teraz redaktorką, co sprawia jej satysfakcję, ale też wprawia w zakłopotanie. Póki co ma redagować gościnnie jeden numer, ale media donoszą, że to dopiero początek zarobkowej pracy Kate. Czy to poświęcenie? Czemu padło na Kate? Podobno to z powodu antypatii królowej wobec księżnej...