Księżna Kate i księżna Meghan miały operacje plastyczne? Opinia chirurga

Kobiety z brytyjskiej rodziny królewskiej są pod ogromną presją, by zawsze dobrze wyglądać. Czy to skłoniło księżne, by poddać się zabiegom medycyny estetycznej? Znany lekarz zabrał głos w tej sprawie.
/ 30.10.2018 09:05

Księżna Kate i księżna Meghan są pod baczną obserwacją mediów. Każde ich publiczne wyjście jest szeroko komentowane na całym świecie. Uwaga nie zawsze skupia się na celu danego spotkania czy wydarzenia, dużo częściej większe zainteresowanie budzi wygląd księżnych. Przed aparatami fotoreporterów nic nie da się ukryć. Kate i Meghan doskonale o tym wiedzą...

Kate i Meghan korzystają z medycyny estetycznej?

Księżna Kate (36 l.) jest ulubienicą Brytyjczyków niemal od początku związku z księciem Williamem. Wybranka następcy tronu szybko zyskała miano ikony stylu. Wielbiciele monarchii obserwują ją od lat - od młodziutkiej dziewczyny po dojrzałą kobietę, matkę trojga dzieci. Oprócz obowiązków rodzicielskich, księżna Kate nie rezygnuje również z wypełniania swojej roli jako księżnej. Na jej twarzy nierzadko daje się dostrzec oznaki zmęczenia (każda młoda mama tak ma!). Czy to skłoniło księżną, by nieco wspomóc naturę?

A co z księżną Meghan (37 l.)? Żona księcia Harry'ego przez wiele lat była znaną aktorką. Nie jest tajemnicą, że presja nienagannego wyglądu - szczególnie w Stanach Zjednoczonych - jest ogromna. Czy Meghan jej uległa?

Chirurg plastyczny dokładnie przyjrzał się twarzom księżnych i wydał jednoznaczną opinię. Co powiedział? Sprawdź na następnej stronie!

Przeczytaj:
Księżna Meghan przez przypadek zdradziła datę narodzin dziecka? To będzie...
„Co to za suknia, Kate?!”. Księżna w ogniu krytyki. Dostało jej się za coś jeszcze