POLECAMY

Co ujdzie każdemu na sucho, a księciu nie przystoi. Książę William na wakacjach bez żony potrafi się bawić

I za to winią go media. Jest o co robić hałas?
Co ujdzie każdemu na sucho, a księciu nie przystoi. Książę William na wakacjach bez żony potrafi się bawić fot. Screen Instagram/ kolaż polki.pl

Książę William w klubie nocnym? W sieci pojawiło się nagranie z nocnej imprezy z udziałem księcia Williama w roli głównej. Bez żony, bez dzieci, na "samotnym wyjeździe", książę pokazał, że lubi się bawić. A wszystkich to... gorszy.

Książę William umie się zabawić

William spędza aktualnie czas w Szwajcarii. Podczas pobytu zacieśnia więzi i odpoczywa. Do sieci trafił filmik na którym widać jak książę doskonale się bawi na imprezie w klubie "Verbier", tańcząc obok tajemniczej brunetki.

 

#PrinceWilliam dances the night away in a club in Verbier.

Post udostępniony przez Новости шоу бизнеса от Джуди (@news_of_showbusiness_from_judy)

Internet zareagował prędko i pojawił się naturalny podział na tych, którzy dają księciu prawo do szaleństw i na tych, którzy wspominają o jego działaniach jako niezgodnych z protokołem. Czy księciu przystoi dobrze się bawić? gdyby był to przeciętny mężczyzna, nikt nie zwróciłby uwagi...

Książę William nie taki grzeczny

Utarło się, że to drugi w kolejce do tronu z braci, Harry, jest nadwornym "łobuzem", skłonnym do imprezowego życia, a William to ten stateczny, rozsądny, spokojny i dystyngowany. Williamowi przypięto łatkę tego grzecznego i ułożonego chłopca. Większe prawo do bycia "niegrzecznym" dostał Harry, który teraz ustatkował się i zakochał. Książę William może w cale nie jest dystyngowanym księciem, jakim wszyscy chcieliby go widzieć?

Ben Affleck znowu na odwyku: "Chcę żyć pełnią życia i być najlepszym ojcem"

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)