Książę George to mistrz w robieniu zabawnych min. Zobaczcie jego śmieszne zdjęcia!

Pierworodny brytyjskiej książęcej pary - Kate i Williama - niedawno miał urodziny. Z tej okazji pojawiło się nowe oficjalne zdjęcie 5-letniego już George'a Jest prawdziwym mistrzem w robieniu zabawnych min! Zapraszamy na przegląd zdjęć małego księcia.

22 lipca są urodziny małego księcia. Gdy książę George skończył roczek wybito dla niego unikatową, 5-funtową monetę  - 7,5 tysiąca sztuk. Można je było kupić za 80 funtów. Na trzecie urodziny George dostał miniaturowe piłki do gry w rugby i futbol, wartą 1,5 tysiąca kolejkę elektryczną, model Astona Martina (taki jakim jeździł James Bond) i pieska rasy Bolonka Zwetna. A dziadek, książę Karol zmodernizował dawne miejsce zabaw Williama i Harry’ego i zamienił ogrody Highgrove w wymarzony plac zabaw. Na jego terenie znajduje się m.in. prawdziwa pasterska chata z dębowymi podłogami, łóżkiem i żelaznym piecykiem.
Książę George z okazji 4. urodzin miał przyjęcie stylizowane na plan zdjęciowego filmu „Jurassic Park”, które odbyło się w rodzinnym domu książęcej pary. A 5. urodziny spędził z rodziną na Karaibach!

Na oficjalnym profilu na Instagramie Royal Family pojawiło się z okazji urodzin George'a jego nowe zdjęcie. Z uśmiechem od ucha do ucha. Podoba Wam się?

Z okazji urodzin księciunia zebraliśmy dla was najweselsze zdjęcia małego mistrza w robieniu min! Zapraszamy do obejrzenia galerii i poczytania o George'u i jego rodzinie.

A jak świętowano wcześniejsze urodziny księcia George'a?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/5 miesięcy temu
Normalny chłopiec i normalne miny
/5 miesięcy temu
tego roku skończył 5 lat, a na zdjęciu 4 , że to zdjęcie sprzed roku gdzie skończył 3 lata - przedruk artykułu sprzed roku, czy też ktoś nie umie liczyć. Masakra ile błędów.