Dorota Gardias ma nowego partnera fot. ONS.pl

Krzysztof Sawicki - nowy partner Doroty Gardias

Poznali się 3 lata temu. Teraz zaiskrzyło!
Edyta Liebert / 26.02.2016 12:41
Dorota Gardias ma nowego partnera fot. ONS.pl

Dorota Gardias była singielką tylko 3 miesiące i przez ten czas zdążyła otrzeć łzy po rozstaniu z Piotrem Bukowiecki. Jako donosi "Flesz", prezenterka znowu jest zakochana. Kim jest jej wybranek?


Niegdyś Gardias wspomniała, że nie ma szczęścia w miłości, a relacje prezenterki z mężczyznami są bardzo skomplikowane. Wspomniała, że nigdy nie czuła się dla mężczyzny najważniejsza. Ktoś by uznał,  że dziennikarka ma zbyt wygórowane wymagania, a jednak czy nie jest prawdą, że nawet najpiękniejsze kobiety przechodzą przez trudne chwile i mają kompleksy? Trudno było jej samotnie opiekować się córką Hanią, a na ratunek przyszedł Krzysztof Sawicki. Kim jest tajemniczy partner Gardias?

Nowa miłość?

Jak nieoficjalnie dowiedział się "Flesz", Gardias zaczęła się spotykać z Krzysztofem Sawickim, pracownikiem znanej firmy motoryzacyjnej. Dorota poznała go 3 lata temu na rajdzie samochodowym i od razu bardzo go polubiła. Wtedy jednak była zakochana, więc z Krzysztofem połączyła ją tylko przyjaźń. Teraz to się zmieniło.

Oni mają wspólne pasje: rajdy i szybkie samochody. A poza tym Krzysiek bardzo pomaga Dorocie w opiece nad Hanią, a to dobrze wróży na przyszłość.

 

Dorota Gardias w wersji blond - nowy wpis na blogu http://blogstar.pl/blondi/ #blonde #blondynka #pięknie

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Blogstar@blogstar.pl (@blogstar_pl)

Więcej o Dorocie Gardias:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/31.05.2018 10:53
No i zdaje sie ze juz po milosci do Krzysztofa. Wyprowadzila sie z palacu...
/13.03.2018 05:24
od dawien dawna zakulisowo kazdy wie, ze Dorotka slynie z tego, ze lubi rozbijac rodziny i nie obchodzi ja, ze ktos jest czyims mezem, ma zone, dzieci, ja obchodzi tylko to, zeby bolec ja dokladnie penetrowal do konca w kazda dziure gleboko, a jak sie znudzi to szuka nastepnego. zeby tylko hiva nie zlapala....
/19.01.2018 10:17
Jesteście obrzydliwi ze swoimi zjadliwymi komentarzami. Proponuję zająć się swoim życiem i zastanowić się nad pewną sentencją: KTOŚ KTO RZUCA W INNYCH BŁOTEM,NIE MOŻE MIEĆ CZYSTYCH RĄK....
POKAŻ KOMENTARZE (3)