Królowa Elżbieta II nie pojawi na ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle

Przecież wydała oficjalną zgodę...
Edyta Liebert / rok temu
Królowa Elżbieta II nie pojawi na ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle fot. kolaż polki.pl

Zawiłości rodzinne również dotyczą brytyjskiej arystokracji. Ślub księcia Harry'ego i Megan Markle tylko w teorii jest radosnym wydarzeniem dla całej rodziny. Okazuje się, że królowa Elżbieta II może nie pojawić się na ślubie wnuka. Dlaczego?

To iście królewski kolor lakieru do paznokci! Tego odcienia używa brytyjska królowa od blisko 30 lat

Meghan i Harry cieszą się popularnością i sympatią. Stali się parą numer jeden w Wielkiej Brytanii. Tak jak pisałyśmy, Brytyjczycy są zachwyceni urodą przyszłej żony księcia do tego stopnia, że kobiety pukają do drzwi gabinetów chirurgii plastycznej z jej zdjęciem w dłoni.

Czytaj: Fenomen Markle ociera się o szaleństwo

Od podania informacji o zaręczynach minął ponad tydzień i już wiadomo, kiedy odbędzie się ceremonia - będzie to maj 2018 roku, a będzie miał miejsce w katedrze St George's Chapel w zamku Windsor. Jesteśmy zdania, że ślub będzie wyglądał bajecznie i dystyngowanie, choć będzie do druga tego typu ceremonia dla Meghan Markle. I to jest istotnym powodem, by Królowa Elżbieta II nie pozwoliła sobie na swój udział w tym wydarzeniu! Co zrobi?

Czy królowa Elżbieta II pojawi się na ślubie księcia Harry'ego?

Kto choć zdaje sobie sprawę z nieelastycznego i twardego konserwatywnie niczym mur podejścia królowej Elżbiety II do tradycji ten wie, że królowa prawdopodobnie nie będzie uczestnikiem ceremonii. Choć młodzi wzięli pod uwagę stan zdrowia królowej Elżbiety II i księcia Filipa, planując ślub na jak najbliższą datę, to ich starania mogą pójść na marne. Królowa Elżbieta II jako głowa Wielkiej Brytanii jako jedna z pierwszych osób pogratulowała wnukowi i jego wybrance, ale bardzo ceni sobie instytucję małżeństwa - dla niej jest to związek na całe życie. Meghan jest jednak rozwódką, co sprawia królową w niekomfortowej sytuacji.

Lubi sobie strzelić kielicha, jeździ jak pirat drogowy. Na tronie zasiadła 65 lat temu. Elżbieta II obchodzi dziś swój szafirowy jubileusz


Takie wydarzenie miało już miejsce w przeszłości. Gdy książę Karol, syn królowej brał ślub z Camillą Parker Bowles, królowa nie wzięła udziału w ceremonii ślubnej.

Nie powinnam iść. Mam wrażenie, że moja pozycja nie pozwala mi na to, żeby iść. Powinnam postawić swoją rolę jako głowy kościoła wyżej niż rolę matki
- miała rzekomo powiedzieć królowa Elżbieta II

 Jak będzie tym razem? Czy królowa odmówi uczestnictwa w tak ważnym wydarzeniu? Może zrobi wyjątek?

Książę George zwraca się do królowej Elżbiety II w taki sposób, że aż trudno się nie uśmiechnąć

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)