Kate Moss fot. ONS

Koniec z Pete’em

Wcale nie przez narkotyki rozpadł się związek 33-letniej modelki i Pete’a Doherty’ego. Powodem jest zdrada. Nieszczęśliwą Kate zaopiekował się gitarzysta The Rolling Stones Ronnie Wood.
/ 20.08.2007 13:44
Kate Moss fot. ONS
Burzliwy romans modelki i muzyka przez ostatnie dwa lata stanowił pożywkę dla angielskich brukowców. Pete, rockman narkoman, był miesiącami pod obstrzałem paparazzi, a aparaty rejestrowały każdy z jego licznych wybryków.

Kate ciągle jednak wierzyła w to, że ich miłość przetrwa. Ostatnio wydawało się, że najgorsze mają już za sobą. I wtedy Kate dowiedziała się od znajomych, że jej ukochany zdradził ją z modelką Lindi Hingston. Kiedy Pete przyznał się do niewierności, wściekła Kate wyrzuciła go z domu. Następnego dnia zmieniła zamki w drzwiach i wszystkie numery telefonów, tak aby Pete nie mógł już się z nią skontaktować, a następnie wyjechała z Londynu.

Razem ze swoją czteroletnią córeczką Lilą Rose udała się do domu swego najlepszego przyjaciela Ronniego Wooda w Kingston. Tam dochodzi do siebie pod troskliwą opieką jego żony Jo. Rozpad związku z Pete’em to jednak niejedyny problem Kate. Modelka z przerażeniem zauważyła, że razem z Pete’em z jej domu zginęły dwa filmy, które były dokumentacją ich związku. Teraz Moss boi się, że Pete może chcieć sprzedać kasety, a wtedy cały świat dowie się o jej najintymniejszych przeżyciach.

Agata Ubysz / Viva