POLECAMY

Koniec ukrywania miłości. Tak kochają się Rozenek i Majdan

Bardzo gorące zdjęcia zakochanych
Koniec ukrywania miłości. Tak kochają się Rozenek i Majdan fot. Flesz nr 02

Nie ma już żadnych wątpliwości. Związek Małgorzaty Rozenek (36) i Radosława Majdana (42) kwitnie! Zdjęcia pary zrobione w połowie stycznia w centrum handlowym Arkadia w Warszawie mówią same za siebie.

Pocałunki, uściski, czułe gesty i ten błysk w oczach – tak nie zachowują się „tylko znajomi”. O tym, że Rozenek i Majdan się spotykają, zaczęto mówić trzy miesiące temu, kiedy razem pozowali do zdjęć na premierze filmu „Mój biegun” pod koniec października minionego roku. Widać już było, że między nimi iskrzy.

Gdy wtedy zapytaliśmy Radka o Małgorzatę, usłyszeliśmy jedynie, że lubi oglądać program „Perfekcyjna Pani Domu” i że Rozenek to „atrakcyjna babka”. Zaraz po tym, w listopadzie, para została przyłapana na romantycznym wyjściu do kina. I stało się jasne, że Rozenek i Majdan chodzą na randki.

A ich znajomość ciągle się zacieśnia: Radka poznali synowie Małgosi – Stanisław (8) i Tadeusz (4). Został on przedstawiony również rodzicom Perfekcyjnej Pani Domu, był też widziany na noworocznym spacerze na warszawskiej Starówce z rodziną Rozenek. Wiadomo też, że Radek jest częstym gościem w domu Małgorzaty. Sami zainteresowani nie chcą mówić o tym, co ich łączy.

Wiemy, że Małgorzata Rozenek znajduje czas dla ukochanego mimo napiętego grafiku zajęć. Od początku stycznia intensywnie pracuje na planie nowej serii „Bitwy o dom”. Jurorzy programu jeżdżą teraz po Polsce i odwiedzają rodziny, które zgłosiły się do show. Później nagrania przeniosą się do Warszawy.

Małgorzata jest niekwestionowaną gwiazdą telewizji, ale i Radkowi ostatnio wiedzie się nieźle. Niebawem otworzy filię swojego salonu tatuażu w Londynie, firmuje swym nazwiskiem perfumy i ubrania. Jak się dowiedzieliśmy, pod koniec marca Rozenek planuje urlop – obiecała już synom, że zabierze ich na narty w Alpy. Ciekawe, czy Radek pojedzie z nimi… AHS

Zobacz także:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/4 lata temu
MALGOSIU ! RZUĆ TEGO PLAYBOYA MAJDANA !!!
/4 lata temu
porażająco głupia jest ta Rozenek, napalona na samca; wyrazy współczucia
/4 lata temu
Malgosia i Radek to wspaniala para mam nadzieje,ze im sie uda,bo zasluguja na to-super !!!
POKAŻ KOMENTARZE (2)