POLECAMY

Kolejny sukces Anny Lewandowskiej! O co chodzi tym razem?

Założycielka Healthy Center by Ann szykuje się na kolejny biznes. Jaki tym razem?
Sylwia Kazimierczuk / 6 miesięcy temu
Kolejny sukces Anny Lewandowskiej! O co chodzi tym razem? fot. ONS

Anna Lewandowska to ikona stylu, która ma swoich zagorzałych fanów i fanki, dzielnie uczestniczące z Nią razem na obozach treningowych. Młoda mama pokazuje, jak dbać o formę i nie poddawać się, motywując swoje wierne fanki do podążania jej śladem.

"Polskie royal baby" doczekało się wielu prezentów ze strony producentów luksusowych wózków spacerowych, modnych ubranek niemowlęcych i dziecięcych oraz zabawek. Anna Lewandowska nadmiar rozdawała potrzebującym, setki zabawek oraz ubranek.

fot. instagram.com/annalewandowskahpba, kolaż Polki.pl

Ania postanowiła wybrać produkty i wystawić w jej nowo otwierającym się sklepie internetowym, aby pomóc małym manufakturom i producentom, którzy w swoich listach opisywali swoją działalność oraz jak powstawała dana firma. Chce, aby zostały zauważone przez nowych potencjalnych klientów.

Czytaj też

Piękny gest! Lewandowscy przekazali pół miliona złotych na Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie!Czym Anna Lewandowska naraziła się matkom? Sprawdź!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/6 miesięcy temu
Super! Podglądam ją na instagramie i bardzo podoba mi się styl małej Klary ;) A jeśli tylko ma pomóc polskim biznesom - tym lepiej! Sama uwielbiam polskie marki dla dzieci takie jak np. Psoty, bo mają ciuszki o wiele lepszej jakości niż sieciówki.
/6 miesięcy temu
LEWANDOWSKA WSTYDU BABA NIE MA ŻEBY ZARABIAĆ I ZEROWAC NA DZIECIACH NA SWOIM CODZIENNIE POKAZUJE PLECY DZIECKA JAKBY TAK SZANOWALA I DBAŁA O JEGO PRYWATNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO TO WOGOLW BY NIE WSTAWIALA FOTEK. DZIECKO ŚPI A DURNA MATKA LATA Z WÓZKIEM JAK OPENTANA SEN LUBI SPOKÓJ KAŻDY CZŁOWIEK PODCZAS SNU POTRZEBUJE SPOKOJU I CISZY LEWANDOWSKA TAK PRZYDAŁOBY SIE POWOZIC GDY ŚPI MOŻE JAKBY JA TAK POTRZACHALO TO BY Z ŁBA WYSZŁY TE GŁUPIE PRAKTYKI NA DZIECKU LUBI TEZ LANSOWAC SIE NA INNYCH DZIECIACH ODWIEDZILA CHORE DZIECI.ALE OCZYWISCIE MUSIALA WCZESNIEJ ZAMOWIC FOTOGRAFOW WSZYSTKO.NA POKAZ
/6 miesięcy temu
"dzielnie uczestniczące z Nią na obozach treningowych." po jakiemu to?