POLECAMY

Twórcy „M jak miłość” nie zwalniają tempa. Szykuje się kolejne dramatycze rozegranie losów bohaterów

Co wydarzy się w 1330 odcinku serialu?
/ 11 miesięcy temu
Twórcy „M jak miłość” nie zwalniają tempa. Szykuje się kolejne dramatycze rozegranie losów bohaterów fot. materiały prasowe

Twórcy serialu przygotowali kolejne szokujące chwile w życiu bohaterów serialu. Nie chcemy was trzymać w napięciu: tym razem trudne momenty przeżyje Janek. O co chodzi?

Co wydarzy się w 1330 odcinku „M jak miłość”?

Ta wiadomość spadnie na Janka jak grom z jasnego nieba. W 1330. odcinku będziemy mogli zobaczyć, jak całe życie Janka Morawskiego przewróci się do góry nogami z powodu informacji o jego rodzicach. Prawdziwych rodzicach.

Ula zorganizuje rodzinne przyjęcie w siedlisku, na które przybędzie ojciec Janka wraz z młodą żoną, która nie przypadnie do gustu bohaterowi. Janek nie do końca potrafi pogodzić się ze stratą matki, a na dodatek policjant dowie się, że... wcale nie jest synem mężczyzny i kobiety, których przez całe życie nazywał rodzicami. Morawski usłyszy, że był adoptowany!

 

Wkrótce startujemy #radość #miłość #mjakmilosc 😁😃😍

Post udostępniony przez M jak miłość (@mjakmilosc.official)

Janek pozna prawdę, którą przez lata skrywali jego przybrani rodzice. Odkryje, ze został porzucony, a odnalazły go siostry zakonne z prośbą, by trafił w dobre ręce. Czy Janek zacznie poszukiwania biologicznych rodziców? Odnajdzie wsparcie w Uli, która wychowała się w sierocińcu. Co wyniknie dalej z tej historii?

Anna Kalczyńska zmaga się z Hashimoto. Przekazała chorującym radę, jak sobie z tym radzić i wyglądać świetnie

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/11 miesięcy temu
Janek i Ula okażą się być rodzeństwem?😂