POLECAMY

„Ja pie*dole z takim brzydkim się jeszcze nie bzykałam”, „Przez pół roku nie dostaniesz du*y”... Zwiastun nowego filmu Vegi już w sieci

Wybieracie się do kina?
Edyta Liebert / 5 miesięcy temu

Patryk Vega nie narzeka na brak oglądalności jego filmów. Na fali kontrowersyjnego i bardzo nisko ocenianego „Botoksu” wraca do kin z „Kobietami Mafii”. Zwiastun równie wulgarny, jak poprzednie.

Trudno odpowiedzieć na pytanie, skąd ta fascynacja pełnymi wulgaryzmów, przemocy, tanim żartem filmami. A jednak, wszystkie części „Pitbulla” czy wspomniany „Botoks” to polskie box office'y. Vega widzów przyciąga, choć próżno szukać w jego filmach przekazu czy inteligentnych dialogów. Część widzów widzi w nim mentora i znawcę w sprawie aborcji czy szczepień dzieci.

5 wypowiedzi reżysera „Botoksu”, obok których nie przejdziesz obojętnie

Zwiastun filmu Kobiety Mafii

Zapowiedź filmu jest spójna z tym, co dotychczas pokazywał Vega. „Przez pół roku nie dostaniesz du*y”, „Ja pie*dole z takim brzydkim się jeszcze nie bzykałam”, „Ch*j ci w du*ę”, „Musiałam płacić Chanel!”... Tak zaczyna się trailer filmu ze wściekłą Warnke, której mąż mafioso nie zostawił pieniędzy na życie podczas odsiadki w więzieniu. Dalej obserwujemy zwinną Olgę Bołądź tańczącą na rurze, później rozhisteryzowaną Julię Wieniawę w roli córki Bogusława Lindy. Zapowiedź zaczyna się od sceny z roznegliżowaną Katarzyną Warnke, która wyzywa swojego partnera siedzącego w więzieniu. Sceny te są poprzeplatane erotycznym tańcem na rurze Olgi Bołądź. Ciekawym akcentem jest pojawienie się Katarzyny Cerekwickiej, która nie śpiewa. Jej rola polega na wysłuchaniu obelg pt. „stare próchno”, „wypie*dalaj szmato”. Z kolei Agnieszka Dygant przyrównuje się do Marii Skłodowskiej-Curie, ale od narkotyków, mówiąc o sile kobiet. Aktorka pertraktuje z gangsterami, którym obiecuje, że „dogadają się, jeżeli zrobią sobie nawzajem laskę”.

Premiera filmu 23 lutego 2018 roku.

Polecamy
Nadchodzą nowe polskie filmy, w których się zakochacie. Jeden ma szansę na przebicie „Botoksu”


 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)