Kobiece twarze TVN - top 10!

Są wykształcone, komunikatywne i piękne. Mowa o dziennikarkach i prezenterkach, które każdego dnia za pośrednictwem telewizji przekazują nam informacje ze świata. Przygotowaliśmy dla was zestawienie najpopularniejszych twarzy stacji TVN, zobaczcie! A wśród nich: Dorota Wellman, Ewa Drzyzga, Dorota Gardias, Magda Mołek. Jolanta Pieńkowska, Justyna Pochanke, Kinga Rusin, Anita Werner, Anna Wendzikowska i Omena Mensah.
/ 14.06.2013 07:03

Są wykształcone, komunikatywne i piękne. Mowa o dziennikarkach i prezenterkach, które każdego dnia za pośrednictwem telewizji przekazują nam informacje ze świata. Przygotowaliśmy dla was zestawienie najpopularniejszych twarzy stacji TVN, zobaczcie!

Kobiece twarze TVN - top 10!

Jolanta Pieńkowska / Ewa Drzyzga / Kinga Rusin (fot. MW Media)

Telewizja to taki środek masowego przekazu, który trafia do szerokiego grona odbiorców. Zarówno o rannej, jak i wieczornej porze dowiadujemy się o najważniejszych dla naszego kraju wydarzeniach. Dziennikarze i prezenterzy nie przechodzą również obojętnie obok sportowej, muzycznej i rozrywkowej tematyki. A kto przekazuje nam te mniej i bardziej ważne wieści? Zobaczcie!

 

Dorota Wellman

Absolwentka Filologii Polskiej i Historii Sztuki na Uniwersytecie Warszawskim karierę dziennikarską rozpoczęła od pracy w Radiu Solidarność i w Radiu Eska. Następnie trafiła do Nowej Telewizji Warszawa, kolejno do TVP, aż w 2007 roku związała się ze stacją TVN. Widzom dała się poznać jako niezwykle pozytywna prowadząca "Dzień Dobry TVN".

Kobiece twarze TVN - top 10!

 

Ewa Drzyzga

Ukończyła filologię rosyjską, pracowała w Polskim Radiu w Krakowie i w RMF FM, a także w TVP i Polsacie. W 2000 roku została prowadzącą najpopularniejszego w Polsce talk show "Rozmowy w toku", emitowanego w stacji TVN.

Kobiece twarze TVN - top 10!

 

Dorota Gardias

Prezenterka pogody z wykształcenia jest pedagogiem oraz animatorem i menadżerem kultury. Od 2006 roku w stacji TVN informuje nas o wyżach, niżach i temperaturze za oknem. Pogodynka wystąpiła również w IX edycji "Tańca z gwiazdami", który zwyciężyła!

Kobiece twarze TVN - top 10!

 

Magda Mołek

Praca w Telewizji Regionalnej Województwa Legnickiego była jej debiutem. Następnie pojawiła się na ekranach: TV Polonia, RTL7, Canal+ i Puls. Od 2004 roku pracuje w stacji TVN. Lubi dobrą książkę i kabaret Mumio.

Kobiece twarze TVN - top 10!

 

Jolanta Pieńkowska

Była stewardesą amerykańskich linii lotniczych, asystentką ambasadora USA w Polsce, tłumaczką prezydenta George'a Busha seniora, redaktor naczelną miesięcznika "Mamo to ja" i współwłaścicielką agencji reklamowej. Obecnie prowadzi program "Dzień Dobry TVN", a widzowie cenią ją za dziennikarski profesjonalizm.

Kobiece twarze TVN - top 10!

 

Justyna Pochanke

Przygodę z dziennikarstwem rozpoczęła jako dziecko, prowadziła bowiem program telewizyjny "5-10-15". Idąc tym tropem ukończyła Wydział Dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Sławę przyniosła jej praca w Radiu ZET, w którym była prezenterką i wydawcą porannych wiadomości. Obecnie prowadzi główne wydanie Faktów i Fakty po Faktach w TVN 24.

Kobiece twarze TVN - top 10!

 

Kinga Rusin

Studiowała italianistykę, wzięła udział w konkursie dla prezenterów muzycznych, zwyciężyła i trafiła do telewizji. Najlepszą szkołę dziennikarstwa miała w Stanach Zjednoczonych, gdzie przebywała cztery lata. Wzięła udział i wygrała IV edycję "Tańca z gwiazdami", a także była najpierw prowadzącą, a później jurorką w programie "You can dance". Od sierpnia 2005 roku pojawia się na antenie TVN podczas weekendowego wydania programu "Dzień Dobry TVN".

Kobiece twarze TVN - top 10!

 

Anita Werner

Na ekranach telewizorów debiutowała w roli aktorki. Pojawiła się w filmie "Słodko-gorzki" i w serialu "Zostać Miss". Ukończyła filmoznawstwo na Uniwersytecie Łódzkim, ale to dziennikarska droga była jej pisana. Od stycznia 2004 roku prowadzi "Fakty".

Kobiece twarze TVN - top 10!

 

Anna Wendzikowska

Aktorka, dziennikarka i prezenterka telewizyjna rozpoczęła studia dziennikarskie na Uniwersytecie Warszawskim, a ukończyła w Londynie. Jest korespondentką programu "Dzień Dobry TVN" i prowadzącą "O tym się mówi" w TVN Style.

Kobiece twarze TVN - top 10!

 

Omena Mensah

Ukończyła Akademię Ekonomiczną w Poznaniu, ale to praca fotomodelki i prezenterki pogody okazała się jej sposobem na życie. Uczestniczyła w V edycji programu "Taniec z gwiazdami", w którym wraz z Rafałem Maserakiem zajęli 6 miejsce. Obecnie pracuje jako pogodynka w TVN, TVN Meteo i TVN24.

Kobiece twarze TVN - top 10!

fot. MW Media (10)