Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, Robert Lewandowski fot. Instagram/Anna Lewandowska

Klara Lewandowska kończy roczek. Jaki prezent dostanie?

Mała Klara może liczyć na wiele niespodzianek!
Marta Kosakowska / 09.04.2018 11:56
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, Robert Lewandowski fot. Instagram/Anna Lewandowska

To już prawie rok, od kiedy Klara Lewandowska przyszła na świat! Córka Anny i Roberta Lewandowskich, będąca pierwszym dzieckiem znanej pary, urodziła się 4 maja 2017 roku. Niewiele przesady będzie w stwierdzeniu, że od tego dnia fani Lewandowskich oszaleli na punkcie małej Klary.

Wielbicielki Anny Lewandowskiej interesują się każdym detalem z życia dziewczynki. Po tym, jak Lewandowska została mamą, okazało się, że dla wielu kobiet jest nie tylko inspiracją w kwestii dbania o własne zdrowie, ale również wzorem aktywnej i nowoczesnej mamy. Teraz wszyscy zastanawiają się, jakie przyjęcie urodzinowe wyprawi swojej córeczce Klarze. Okazuje się, że dziewczynkę czekają liczne atrakcje.

Lewandowski o swojej córce i o blaskach i cieniach ojcostwa: „Jest to coś, czego wcześniej nie doświadczyłem”

Pierwsze urodziny Klary Lewandowskiej

O szczegółach urodzin Klary Lewandowskiej pisze magazyn "Party". Nie zabraknie tradycyjnego przyjęcia urodzinowego z udziałem rodziny i przyjaciół Lewandowskich wraz dziećmi. Ale to nie wszystko! Z okazji pierwszych urodzin swojej córki, Anna Lewandowska planuje start nowego portalu internetowego Baby by Ann. Będzie go współtworzyć wraz ze swoją przyjaciółką Ewą Puchowską, która również jest mamą.

Ania widzi potencjał w różnych polskich markach i chce je wspierać. Planuje skupić wokół swojego portalu najlepszych ekspertów oraz młode mamy, które będą mogły się tam dzielić ciekawymi i inspirującymi historiami

- powiedziała Puchowska.

Start projektu zapowiedziano dokładnie na 4 maja, czyli urodziny Klary.

Przeczytaj:

Czym wozi się Klara Lewandowska?
Internet oszalał! Klara Lewandowska ma już konto na Instagramie