Kinga Rusin fot. ONS

Kinga Rusin wystawiła sukienkę na Allegro.

Nie chce jednak na niej zarobić
/ 17.07.2014 14:43
Kinga Rusin fot. ONS

Kinga Rusin jest jedną z tych gwiazd, które chętnie angażują się w pomoc najbardziej potrzebującym. Nie inaczej było tym razem, kiedy do dziennikarki zwróciło się kilka osób o pomoc dla chorej na raka Magdy Małachwiejczyk. Kobieta nie poddaje się  i walczy o swoje życie. Niezbędne jest jednak kosztowne leczenie, dlatego też Kinga postanowiła symbolicznym gestem wesprzeć akcję.


W tym celu Rusin wystawiła na Allegro suknię projektu Paprocki&Brzozowski, w której poprowadziła wielką galę "Ludzie wolności". Długa kreacja w kolorze amarantowym zrobiła prawdziwą furorę. Jej koszt już teraz sięga 600 złotych. Jak przyznaje gwiazda:
 

O Magdzie Małachwiejczyk i jej heroicznej walce z ciężką chorobą napisało do mnie na Facebooku jednocześnie kilka osób. Pomyślałam wtedy, że Magda musi być niezwykłą osobą skoro tylu ludzi o nią walczy. Weszłam na jej bloga musisieudac.pl, napisałam do jej przyjaciółki i siostry i postanowiłam włączyć się w ten łańcuch ludzi dobrej woli. Jestem w kontakcie z dr Burzyńskim z Huston, pod którego opieką jest teraz Magda, a którego znam osobiście. Jego samego tez wzruszyła jej historia, bo zasponsorował pierwszą cześć terapii. Ale żeby się udało pieniędzy potrzeba znacznie więcej. Mam nadzieję, że dzięki aukcji na Allegro nie tylko zbierzemy pieniądze ale że tez więcej osób zainteresuje się Magdą. A od ziarnka do ziarnka...- przekonuje Kinga w rozmowie z afterparty.pl.


Piękny gest. 
 

 

Zobacz także: