POLECAMY

Kinga Rusin prezentuje ciało w bikini na Instagramie z dopiskiem... "U mnie wszystko jest naturalne"

I wygląda świetnie. Zajrzyjcie, a dowiecie się o co chodzi dziennikarce.
Kinga Rusin prezentuje ciało w bikini na Instagramie z dopiskiem... "U mnie wszystko jest naturalne" fot. ONS.pl

8 miesięcy temu pojawiła się na okładce magazynu Ewy Chodakowskiej udowadniając, że 45+ może być baaardzo sexy. Figura Kingi Rusin może wręcz wzbudzać  zazdrość. Dziennikarka wrzuciła na Instagram zdjęcie w bikini z urlopu i trzeba przyznać: w tak dobrej formie nie była od lat!

"Ładne ciało to nie tylko dobry wygląd, ale też dobre samopoczucie i zdrowie"

Można? Można! Kinga Rusin jest tego najlepszym przykładem. Przyznajemy bez bicia, że taka figura w wieku 45 lat to marzenie niejednej o wiele młodszej dziewczyny. Zazwyczaj taki widok wzbudza zazdrość, oburzenie, sugestie, że taka sylwetka to efekt zabiegów plastycznych. A to bzdura! Kinga Rusin treningami i ciężką pracą wywalczyła świetną figurę. I to najprawdziwsza prawda z prawdziwych.

Kinga Rusin w "Polskiej kreacji roku" wygląda jak milion dolarów

 

Ładne ciało to nie tylko dobry wygląd, ale też dobre samopoczucie i zdrowie. Jak zachować młodzieńczy wygląd, poprawić sobie nastrój i wyniki badań? Odpowiedż brzmi: ANTYOKSYDANTY! To one zwalczają wolne rodniki i opóźniają procesy starzenia. Jest ich mnóstwo w warzywach i owocach, a także w moich kosmetykach Pat&Rub (www.patandrub.eu). Pełna antyoksydantów jest EKOAMPUŁKA3 do twarzy zawierająca min. wysokostężoną witaminę C ze śliwki Kakadu. Antyoksydantem jest też m.in. olejek żurawinowy stanowiący jeden ze składników Linii Żurawinowej do ciała. Wybierając kosmetyki dla siebie zwracajcie uwagę na składniki i ich źródło pochodzenia. U mnie wszystko jest NATURALNE💚💚💚! #100%natury #naturalnietroszczesieosiebie #kosmetykinaturalne #kosmetykikingi #kosmetykizadrenaliną #patandrub www.patandrub.eu link do sklepu w bio

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)

Kinga Rusin w bikini - co za figura!

Z jednej strony, Kinga Rusin nie chce epatować swoim ciałem i traktować go jako przedmiot rozmów o niej, a z drugiej... jest zadowolona z osiągnięcia takiej figury i ma prawo się tym chwalić. Kiedyś nie chciała odsłaniać ciała.

15 lat temu wstydziłam się pokazać w kostiumie

Kinga Rusin tym zdjęciem chciała zmotywować... klientki to zakupu jej kosmetyków. Zdanie, które można rozumieć dwojako, "u mnie wszystko jest naturalne", odnosi się w jej zamierzeniu do kosmetyków, których używa i których jest twarzą i producentką. Cóż, reklama dźwignią handlu.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/rok temu
Rusin,jestes smieszną podstarzałą kobitą,ktora za wszelką cenę się lansuje i pewnie ci niewsmak,źe nikogo nie obchodzisz. Hmmm,źalosne są te wypociny w empikach, na ktore nawet ślepe oko nie spojrzy,a ty za gołodupca robisz na okladce.ogarnij sie kobito!
/rok temu
Kinga Rusin, stara ale jara. Ciekaw jestem jak jej kosmetyki się sprawują w miłości greckiej?