Kim Kardashian zabrała córeczkę na pokaz mody! Mamy kolejny skandal!

Kim Kardashian wybrała się ze swoją półtoraroczną córeczką North na pokaz Givenchy podczas Paris Fashion Week. Kontrowersję wzbudziła prześwitująca stylizacja dziewczynki. Zobaczcie!
/ 01.10.2014 06:00

Kim Kardashian zabrała swoją córeczkę na pokaz mody

ONS.pl

Kim Kardashian wybrała się ze swoim mężem i malutką córeczką na Paris Fashion Week. Na pokaz Givenchy wybrała się z małą North, która nie skończyła jeszcze nawet 2 lat. Czy pokaz mody to odpowiednie miejsce dla tak malutkiego dziecka? Kontrowersję wzbudziła również stylizacja North, która była w tym samym stylu, co stylizacja mamy.

Córeczka Kim Kardshian na pokazie mody Givenchy

North West urodziła się w czerwcu 2013 roku. Jeszcze nie skończyła dwóch lat, a już zdążyła zaliczyć m.in sesję zdjęciową do kolorowego magazynu, ubrana w drogi komplet od Chanel, co wzbudziło wiele kontrowersji, których mamy ciąg dalszy. Kim Kardashian swoją córkę ubrała bardzo podobnie do swojego kompletu i North zaprezentowała się w eleganckich prześwitach. Czy to odpowiednia stylizacja dla tak małej dziewczynki? 

Kim Kardashian zabrała swoją córeczkę na pokaz mody

ONS.pl

Kim Kardashian zaatakowana w Paryżu!

Jak się okazuje tak huczne wydarzenia jak Fashion Week wcale nie są bezpieczne dla tak znanych celebrytów! Kim i Kanye zostali zaatakowani podczas paryskiego Fashion Week. Wszystko zdarzyło się w momencie, kiedy Kim wysiadała z auta. W pewnym momencie celebrytka została popchnięta na drzwi, a masa ludzi zaczęła na nią napierać. Na szczęście ochrona uratowała gwiazdę od poważniejszych uszkodzeń. Sprawcą całego zdarzenia okazał się znany wszystkim ukraiński showman Vitalij Sediuk, który ma na koncie mnóstwo podobnych wybryków. Niedawno zaatakował m.in. Nicole Kidman oraz Brada Pitta.

Kim Kardashian zabrała swoją córeczkę na pokaz mody

ONS.pl