Kim Kardashian urodziła syna fot. ONS.pl

Kim Kardashian urodziła! Reakcja Kanye Westa zaskoczyła wszystkich

Jak imię wybrali dla dziecka?
Edyta Liebert / 07.12.2015 09:08
Kim Kardashian urodziła syna fot. ONS.pl

Radosne wieści dla fanów celebryckiej pary. 5 grudnia przyszedł na świat synek Kim Kardashian i Kanye Westa. Taka informacja pojawiła się na stronie internetowej małżeństwa.

Celebrytka obawiała się porodu, a ciążę znosiła z trudem. Rodzice wybrali luksusową klinikę dla ciężarnych Deluxe Maternity Suites w Cedars-Sinai, w której doba kosztuje około 4 tysięcy dolarów. Do dyspozycji młodej były pozostawały 2 pokoje oraz 2 łazienki. Miejsce wygląda jak luksusowy hotel i w pierwszej chwili zdjęcie udostępnione przez Kim Kardashian na Instagramie w żadnym stopniu nie sugerowało, że celebrytka jest w szpitalu i oczekuje na poród!

 

Waiting...

Posted by Kim Kardashian West on 4 grudnia 2015

Upragniony syn Kim Kardashian i Kanye Westa

Na świat przyszedł długo oczekiwany syn Kim Kardashian i Kanye Westa. Do tej pory całą uwagę skupiała na sobie mała North. Media podały informację, że Kim w dniu porodu była opanowana, a Kanye... stresował się bardziej, niż podczas pierwszego porodu!
Trząsł się jak galareta. Kiedy pierwszy raz wziął synka na ręce, zapłakał jak bóbr. Powiedział Kim, że serce maluszka bije tak, jak jego. Nie potrafił powstrzymać emocji.

Chłopiec przyszedł na świat 3 tygodnie przed planowanym terminem. Kylie Jenner przebywa w Miami, ale pozostałe członkinie klanu Kardashianów pojawiły się już w szpitalu z gratulacjami.
Jakie synek pary będzie nosił imię? Prawdopodobnie będzie to Kanye West Junior, a z pewnością drugie imię dla dziecka zostało już wybrane - Robert, po ojcu Kim.


Aktualizacja 8/12/2015: Para podała imię synka: Saint.

Więcej:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)