Kacper Kuszewski fot. ONS

Kiedy ostatni odcinek „M jak miłość” z Markiem Mostowiakiem? Znamy DATĘ

Nieuchronnie zbliża się ostatnio odcinek „M jak miłość” z udziałem Kacpra Kuszewskiego! Kiedy i w jakich okolicznościach pożegnamy Marka Mostowiaka?
/ 25.10.2018 10:04
Kacper Kuszewski fot. ONS

Kacper Kuszewski zrezygnował z pracy w serialu „M jak miłość” w połowie czerwca. Rezygnacja aktora wywołała ogromne emocje. Grana przez niego postać, Marka Mostowiaka, pojawia się w telenoweli od początku jej trwania. Wiadomo już, że bohater wyjedzie do Dublina do pracy. Kiedy po raz ostatni pojawi się w legendarnym serialu TVP?

Ostatni odcinek „M jak miłość” z Markiem Mostowiakiem

Kacper Kuszewski zakończył pracę na planie serialu już ponad 2 miesiące temu. Ostatni odcinek z jego udziałem zostanie wyemitowany w poniedziałek, czyli 26.11.2018 roku o godzinie 20:55, podał „Super Express”. Będzie to odcinek numer 1401.

Marek Mostowiak wyjedzie do żony Ewy (Dominika Kluźniak) do Dublina. Od pewnego czasu małżonkowie przechodzi rozłąkę. Marek nie chciał wyjeżdżać do żony ze względu na firmę. Jednak ostatecznie podjął decyzję o sprzedaży przedsiębiorstwa i dołączeniu do żony. Początkowo wyjazd ma mieć charakter tymczasowy, jednak wiadomo już, że Marek nie wróci do Polski. Pojawi się w Grabinie na ślubie Marii (Małgorzata Pieńkowska). Cała rodzina będzie świętować na świeżym powietrzu. To będzie ostatni moment, kiedy widzowie będą widzieć Marka Mostowiaka w serialu.

Kacper Kuszewski pożegnał się już z ekipą serialu. Cieszył się, że ostatnim dniu pracy miał okazję, by spotkać się niemal z wszystkim aktorami z obsady. Koledzy z pracy przygotowali dla niego coś specjalnego.

Dostałem ogromny bukiet, a Teresa Lipowska wygłosiła krótkie, ale wzruszające przemówienie. Trwało to kilka minut, szybko się ze wszystkimi wyściskałem i ekipa wróciła do pracy, bo mieli jeszcze kilka scen do nagrania w tym deszczu
- zdradził jakiś czas w temu w rozmowie z magazynem „Party”.

Scenarzyście zadecydowali, że grany przez Kacpra Kuszewskiego bohater nie zostanie uśmiercony, jak np. Hanka Mostowiak (Małgorzata Kożuchowska). Rodzina Mostowiaków przeszła w ostatnim czasie sporo tragedii, wiec kolejne dramatyczne wydarzenia nie byłyby dobry pomysłem. Poza tym, wyjazd nie jest rozwiązaniem ostatecznym. Jeśli w przyszłości sytuacja by się zmieniła, scenarzyści mogą zaproponować powrót na plan. Na razie jednak nie ma na to szans.

Przeczytaj:
Małgorzata Kożuchowska zdradziła, czy wraca do „M jak miłość”. Już wszystko jasne
Tym razem Cichopek zdradziła zbyt wiele! Czy wyrzucą ją przez to z "M jak miłość"?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)